Надія Матвєєва розповіла, чому варто обов'язково подивитися ювілейний сезон проекту, про своє ставлення до екстрасенсорики і найбільш пам'ятний розслідуванні.

Надія Матвєєва та Павло Костіцин

Про ставлення до екстрасенсів і екстрасенсорики

— До цієї сфері життя я ставлюся з обережністю, тому що вважаю, що перевіряти дар людини, яка називає себе екстрасенсом, потрібно обов'язково. Довіряти варто тільки перевіреним в цьому сенсі фахівцям. Люди повинні бути повністю впевнені в тому, що справді можуть розраховувати на допомогу. Відбір «Битви екстрасенсів» якраз допомагає відокремити зерна від плевел. 

«Зважені та щасливі» втрачають людей: найважчий учасник покинув проект

Про найбільш пам'ятний розслідуванні

  Мені запам'яталося розслідування в місті Конотоп. Там був цілий ряд подій, пов'язаних з певним будинком. З ним перепліталися людські долі. В ході роботи ми з командою почули стільки історій, що волосся ставало дибки! Дійсно, була складна ситуація. Але екстрасенси зробили все можливе, щоб допомогти людям.

Популярні новини зараз

У модному сірому костюмі і пальто: Олена Зеленська захопила новим чином в Ізраїлі (фото)

«Так можна і гніздо відморозити»: Анастасія Волочкова після лазні розтягнулася на снігу

«Йду назавжди»: Ані Лорак зробила несподівану заяву

«Збрила брови»: Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе кардинально змінила образ

Показати ще

Надія Матвєєва

Чому варто оглянути 20 сезон «Битви»

  Глядачам, яким полюбився проект «Битва екстрасенсів», безумовно, потрібно подивитися і 20 сезон, тому що він – ювілейний, насичений цікавими історіями та подіями. Більш того, вперше в історії проекту розкриваються таємниці найвідоміших і найсильніших екстрасенсів минулих сезонів! 

Дивись влог Надії Матвєєвої про її повсякденному житті:

Також читай про те, як Ані Лорак вперше прокоментувала розлучення з Муратом Налчаджіоглу. Співачка розповіла, як пережила розлучення зі своїм коханим і як зав'язалися нові відносини з 25-річним саунд-продюсером Єгором Глібом, які вона ретельно приховувала.

Ще читай про те, як українська співачка Тіна Кароль засвітила свої принади в обтягуючому платті. 34-річна зірка приміряла ефектний наряд і всі побачили її схудлу фігуру. Такої кількості компліментів Тіна не отримувала вже давно!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн