Анастасія Волочкова дала інтерв'ю на "Морозова хз шоу", в якому запрошені зірки розповідають і діляться своїми думками. 29 жовтня в студії побувала Анастасія Волочкова, яка, мабуть, була не в кращому вигляді.

Анастасія Волочкова

З пісні слів не викинеш: Наргіз Закірова пояснила, чому п'яної матюкалася на концерті

Хоч балерина весело розмовляла, на її обличчі через шар тонального крему добре було видно синяк, який, по всій видимості вже почав сходити, так як лице Волочкової не було опухлим. Імовірно, вона його отримала тиждень тому. Звичайно, про це вона не промовила ні слова, але від камери нічого не сховаєш: 

Вершина підлості: колишній чоловік Лоліти Мілявської продасть компромат на співачку Першому каналу

Популярні новини зараз

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Колишня Потапа назвала його головний недолік в ліжку: Насті Каменських не пощастило

Міні-спідничка Насті Каменських не змогла прикрити найцінніше: Потапу таке не сподобається

Ані Лорак після весілля з Єгором Глібом розповіла про почуття до іншого

Показати ще

Анастасія Волочкова засвітила фінгал під оком

Ольга Бузова публічно образила Лоліту Мілявську

Анастасія Волочкова засвітила фінгал під оком

В інтерв'ю Анастасія Волочкова розповіла, якого розміру у неї нога, і яку вона купує взуття. Виявляється, балерина носить взуття до 40 розміру, хоч у неї 39 розмір ноги. Вона купує взуття більшого розміру з-за кісточки, яка виросла з-за травм під час репитицій.

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що Наргіз Закірова вже не в перший раз потрапляла в епіцентр бурхливих обговорень. Одного разу Наргіз розповіла, що колишній чоловік виявився абъюзером, який співачку принижував, а потім почав бити. В останньому інтерв'ю, яке вона дала на телешоу, Наргіз розповіла всі деталі свого життя з чоловіком-тираном. Щоб дізнатися про це детальніше - переходь по посиланню. 

Також читай про те, що популярний американський актор, який грає у серіалі "Надприродне" Дженсен Еклз, виконуючий роль Діна Вінчестера скоро піде зі знімального майданчика, щоб почати писати музику. За словами артиста, він завжди грав на музичному інструменті, але робив це як любитель. Але прийшов час, і Дженсен Еклз випустив свій дебютний альбом. Він його назвав дуже дивним способом, щоб дізнатися як і послухати перший сингл актора - переходь по посиланню. Там ж ти дізнаєшся, як виглядає всіма улюблений Дін Вінчестер. 

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.