Який у тебе найбільший страх у житті?

  Найбільший страх у моєму житті, напевно, втратити рідних людей. Для кожного – це стрес і ніхто цього не чекає і не хоче... Сім'я для мене – перша і найбільша підтримка і рушійна сила життя. Вони завжди поруч у будь-яку хвилину мого життя. Ціную і люблю більше всього на світі.

Зірка "Танці із зірками" Олександр Прохоров: про стосунки з Різатдіновою, особисте життя і амбіції

Олександр Прохоров

  Є фобії, які ти з успіхом подолав? Як це було?

Популярні новини зараз

Анджеліна Джолі і її дочка-трансгендер нажахали виснаженим виглядом: «не згадає, коли останній раз їла»

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

Після пластики Ані Лорак перестали впізнавати: ось, що стало з улюбленою співачкою

Екс-суддя «Танцюють всі!» Тетяна Денисова прокоментувала залежність від відносин

Показати ще

  У мене як таких фобій немає. Ну або я про них не знаю. Є страх, який я не можу подолати: миші та пацюки. При вигляді цих тварин мені стає не по собі. Сам розумію, що швидше за все вони мене бояться так само, але своїм страхом оволодіти не можу.

  чи Є в тебе забобони в роботі, яких ти дотримуєшся?

  Ніколи не був забобонним. Не вважаю правильним навіть думати про це, бо думки мають властивість матеріалізуватися. Особливо в роботі. Краще зосередитися на чомусь дійсно важливому: техніка, постановка, образ, костюми.

Олександр Прохоров

  Після випадку з Анею на паркеті, який висновок ви зробили? Чи Не боїшся ти тепер виводити її на паркет?

  Випадок в минуле неділю шокував всіх в шок, і мене в тому числі. Безумовно, я злякався, щоб це не призвело до якихось великих проблем зі здоров'ям. Це було і цієї нагоди знайшлися свої пояснення. Минулий тиждень був нереально складною для нас, і це позначилося на стані Ані. Але це не заважає нам працювати далі і рухатися до своєї мети. Я не боюся виходити на паркет і доводити, що наша найсильніша пара на проекті. Я впевнений в нас, в наших силах і можливостях.

Ганна Різатдінова мало не втратила свідомість на паркеті

  Вже пройшло більше половини сезону. Все дуже змінилося. Чи бачите ви себе переможцями? Чим ваша пара відрізняється від інших, на твою думку?

  Ми пройшли більше половини проекту, але це ще далеко не кінець і точно не наш максимум! У нас є сили і бажання перемогти. Звичайно, я бачу нас переможцями, тому що ми гідні цього. Можу з упевненістю сказати, що настільки технічної пар на паркеті, як ми ні, ми – кращі. Ми любимо те, що ми робимо і як ми це робимо. Вважаю, що кожен раз ми беремо нову висоту для себе. Кожен ефір ми різні і злітаємо вище своїх можливостей. Звичайно, головне – це любов глядачів, їх голоси за нас. Ми дуже вдячні вам за вашу підтримку! За сотні позитивних коментарів у наших соцмережах, за ваші безцінні голосу і палаючі очі! Ми віримо, що наша пара подобається багатьом, що глядачі з нетерпінням чекають нашого виступу на паркеті щонеділі, тому що ми точно чекаємо зустрічі з ними, щоб подарувати частинку прекрасного і своєї любові!

Олександр Прохоров і Ганна Різатдінова

Також читай ексклюзивне інтерв'ю Олександра Прохорова про особисте життя.

Дивись відео по темі:

У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн