Ах, це весілля, весілля…!

13 вересня Собчак вийшла заміж за Костянтина Богомолова. Ця весільна церемонія відзначилася кардинально. Храм «Велике Вознесіння» був спеціально закритий для вінчання молодят. Ті, хто хотів прийти в цей день і поставити свічку, були дуже незадоволені. Так як їх просто не пустили. Дивний, звідки не візьмися катафалк з написом «Поки смерть не розлучить нас» замість традиційної весільної машини і танець 18+ самої Ксенії Собчак, який багато кого здивував.

«Закляті» подружки

Давні подруги Собчак і Волочкова були дуже близькі. Але після того, як одна з них відбила у іншого чоловіка, дружба розкололася, як кришталева ваза. Після цього кожна зі сторін активно поливає одне одного брудом. І останнім часом, здавалося б, що у них все налагодилося, але дівчата продовжують один одного ненавидіти.

Ксенія Собчак святкує 38-й День народження (ФОТО)

Кінотавр розставив всі крапки на І

Довгий час Собчак і Богомолов активно приховували відносини. І не давали публіці найменшого приводу, що між ними може щось бути. Але редакція гламурного журналу Hello виставила їх спільне фото і підписала «гарна пара фестивалю». На що Собчак відреагувала категорично і обурливо. Пояснюючи це тим, що її не запитали, чи згодна вона світитися на обкладинці чи ні? Втім, зараз це вже не важливо…

Популярні новини зараз

У модному сірому костюмі і пальто: Олена Зеленська захопила новим чином в Ізраїлі (фото)

Мер'єм Узерлі в шикарній сукні з фатіну з'явилася на червоній доріжці: як справжня дружина султана Сулеймана

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

Надя Дорофєєва засвітила татуювання в пікантному місці: "погана дівчинка" (фото)

Показати ще

«Освіжила» Жириновського

У минулому Ксенія Собчак активно висувала свою кандидатуру в президенти Російської Федерації. Під час політичних дебатів Собчак вилила склянку води на лідера Ліберально-демократичної партії Росії Володимира Жириновського. Той у прямому ефірі ображав журналістку і грубо наказав їй замовкнути. Зрозуміло, що кожна поважаюча себе жінка не допустила б такого ставлення до себе. Ось і Ксенія не витримала.

«Немає диму без мене!» – так підписала своє недавнє фото Instagram Ксенія Собчак.

А й справді там, де Ксенія, там щось відбувається. Що журналістка придумає наступного разу, буде видно.

Фото Ксенії Собчак в Instagram

Нагадаємо, раніше маленький син Собчак привітав маму з днем народження у віршах.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн