Яна Рудковська вийшла заміж за Євгена Плющенка десять років тому, а через чотири роки у них народився син Олександр, якого зіркова пара називає Гном Гномичем. Популярність сімейства стає лише більше, а з боку вони виглядають по-справжньому згуртованими. Однак у новому реаліті-шоу Рудковської ЯнаСупер показані всі проблеми продюсерки і її чоловіка-спортсмена.

Яна Рудковська заговорила про розставання з Плющенко

Так, Яна Рудковська та Євген Плющенко проходять через серйозну кризу. Нещодавно у пари сталася сварка, з-за якої продюсерка в самоті вирушила на Нову хвилю, поки її чоловік розважався з друзями окремо. В кінці першого випуску Рудковська вимовила фатальну фразу: «Ми вирішили розлучитися!».

Володимир Остапчук сильно схуд після розлучення (ФОТО)

Наскільки серйозним було цей намір, поки невідомо. Однак користувачі соціальних мереж щосили обговорюють висловлювання Яни Рудковської.

«Задовбали чоловіка і дитини, у сина дитинства немає… Зйомки, фотосесії нескінченні, репетиції, тренування… Хвора баба... Одним словом», «Хлопчик упіймав зірку», «Плющенко, значить, не зовсім дурень», «Якщо хлопчик зараз з мамою огризається, а що буде далі?» – коментують користувачі.

Олена Філонова розповіла, як потрібно доглядати за шкірою

Яна Рудковська заговорила про розставання з Плющенко

Нагадаємо, раніше Яна Рудковська перевтілилася в Попелюшку.

Дивись відео з Яною Рудковською:

Також читайте про те, що Clutch першим в Україні повідомив про розлучення Володимира Остапчука та Олени Войченко. Називати конкретні причини такого рішення пара відмовляється, проте між ними збереглися теплі стосунки. Нещодавно Остапчук поділився планами на нове життя.

Крім того, Володимир і Олена Остапчук – не єдина зоряна пара, що збирається розійтися. Подейкують, що Валерія Меладзе з коханою дружиною, екс-учасницею гурту ВІА Гри Альбіною Джанабаєвою також чекає розлучення. Днями Валерій Меладзе встиг показати улюблену, а Джанабаєва – вперше прокоментувати розлучення. Читай про те, що розповіла відома виконавиця, за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн