останнім часом, мабуть, у російських зірок загострилося почуття страху перед польотами. Як інакше пояснити той факт, що в ЗМІ регулярно з'являються новини про те, що якась знаменитість вирішила випити перед тим, як піднятися на борт, а потім спровокувала скандальну ситуацію. Близько року тому така ситуація склалася з Олексієм Паніним. Подробиці можна прочитати нижче на сторінці. А ще буквально тиждень тому, російська актриса Лідія Вежелева також вирішила влаштувати розгляду прямо в літаку. 

Олена Малишева, яка зовсім недавно перенесла госпіталізацію через гіпертонічного кризу, також відзначилася своїм вельми нескромним поведінкою в аеропорту Краснодара. 

Олена Малишева влаштувала скандал в аеропорту

Так, за повідомленням джерел, на території режимного об'єкта Малишева перебувала в нетверезому стані. Це виражалося в тому, що телезірка не могла нормально пересуватися, її хитало, а погляд був сильно замутнений. Також відомо, що вона постійно сміялася, нецензурно висловлювалася і намагалася жартувати. За повідомленнями, Малишева також якось намагалася пробитися в, ймовірно, закриті двері. 

Олена Малишева у нетверезому стані вела себе неадекватно на території Краснодарського аеропорту

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Як пишуть російські ЗМІ, за Малишевої давно помічали згубна пристрасть до алкогольних напоїв, а також не раз викривали в зловживанні.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше скандаліст Олексій Панін також влаштовував п'яний дебош у літаку. В літаку актор також був у нетверезому стані, двічі покурив в туалеті на борту. Паніна зняли з рейсу і зажадали компенсацію за санітарну обробку літака, яку довелося зробити через запаху сыгаретного диму.

Також, раніше ми написали, що російська актриса Лідія Вежелева влаштувала скандал на борту літака. Стюардеса попросила Лідію повернути спинку крісла в стандартне положення, як того вимагають правила безпеки для пасажирів на борту. Проте ця, здавалося б, стандартна прохання викликала досить нестандартну, агресивну реакцію. Лідія Вежелева почала грубити і сперечатися з екіпажем на підвищених тонах, а прохання виконати відмовилася.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн