У вересні 2019 року популярної російської актриси і телеведучої Анастасії Заворотнюк поставили страшний діагноз - глиобластома (неоперабельная пухлина головного мозку). Цю новину побічно підтвердили близькі знаменитості на її офіційній сторінці в Instagram. Також російські ЗМІ растространили інформацію про те, що зірка  «Моєї прекрасної няні» проходить лікування в реабілітаційному центрі у Підмосков'ї. Не знаючи подробиць стану улюбленої няні Віки, шанувальники дуже переживали за неї. До тих пір, поки днями продюсер групи "Ласкавий травень" Андрій Разін не написав в Instagram, що 48-річної Заворотнюк стає кращою.

Детальніше про те, що сказав у себе в мікроблозі Разін, читай в матеріалі з посиланням.

Анастасії Заворотнюк стало краще

А сьогодні, 11 листопада, після чуток про поліпшення стану Анастасії Заворотнюк, в Мережу потрапили несподівані фото. В кадрі актриса посміхається і зовсім не виглядає хворий. Її обличчя пашить здоров'ям і красою.

Після тривалої хвороби помер учасник ансамблю «Пісняри» Олег Молчан

Фото з Анастасією Заворотнюк

Також на знімках присутній Петро Чернишов, чоловік Анастасії Заворотнюк, якому вона у 2018-му році народила дочку Мілу.

Фото з Анастасією Заворотнюк

Ці фотографії з Анастасією Заворотнюк опублікувала на своїй сторінці в Instagram фігуристка Тетяна Навка. Користувачі запитали її, як давно зроблені ці знімки, на що отримали однозначну відповідь:

Відповідь Тетяни Навки про Анастасії Заворотнюк

Також читай про те, як у відомого українського артиста Андрія Данилка прихопило серце. 46-річному виконавцю стало погано прямо на знімальному майданчику. Він сильно зблід, спітнів і майже не міг говорити. Концертний директор Данилко змушений був викликати лікарів, щоб його підопічному зробили укол. Подробиці інциденту читай в ексклюзивному матеріалі на Clutch, який першим дізнався про події.

Ще читай про те, що зараз бореться з онкологією всіма улюблений актор Борис Клюєв, який зіграв Колю Вороніна в комедійному серіалі "Вороніни". Рік тому йому поставили діагноз - рак легенів. З тих пір ситуація лише ускладнилася. Однак артист не зневіряється і продовжує наполегливо працювати. Він грає у театрі та знімається у кіно.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн