Надя Дорофєєва та Позитив для сучасної молоді – як Настя Каменських і Потап для тих, хто застав часи розквіту їхнього дуету. Шанувальники чекають, що артисти залишать своїх половинок – Дорофєєва одружена Володимиром Дантесом, а Позитив одружений на дизайнері Ганні Андрійчук – і будуть разом.

Надя Дорофєєва розповіла, ладнають вони з Позитивом

Їх часто застають за обіймами на сцені, які аудиторія розцінює як прояв любовних почуттів. Самі ж Час і Скло не приховують, що в самому початку шляху, симпатія дійсно була. І ось Надя Дорофєєва в інтерв'ю Слави Дьоміну пояснила, чому романтичні відносини з Позитивом не склалися.

Леся Нікітюк передбачили заміжжя

«По-перше, коли ми починали проект, ми думали тільки про кар'єру. По-друге, у кожного з нас були стосунки: і у мене, і у нього. А по-третє, ми зовсім різні з Позитивом. Зараз, звичайно, ми вже навчилися миритися з усіма штуками один одного, але тоді… Ти ж знаєш Позитиву. Ти ж знаєш, який він. І я тоді була зовсім іншою. Мені потрібно було багато працювати, щоб все було чітко, правильно. Якщо ми приїхали на студію, мені відразу ж треба почати працювати, а він любить спочатку видосики подивитися, позалипать. А у мене немає часу, наприклад. Я хочу на вокал поїхати. От у мене інший стиль життя», – пояснила Надя Дорофєєва.

Популярні новини зараз

Як поліпшити якість сну - відповідь кардіолога

Лікарі назвали найнебезпечніший вид алкогольних напоїв

Гороскоп на 12 грудня: Телець опиниться серед зірок, у Лева сюрприз, Терези на реабілітації

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Зараз же, за словами артистки, у них з Позитивом ідеальні відносини і повне взаєморозуміння.

Микола Басков і Світлана Лобода оскандалилися на «Золотому грамофоні»

Надя Дорофєєва розповіла, ладнають вони з Позитивом

Нагадаємо, раніше Надя Дорофєєва повернулася Танці з зірками.

Дивись відео з Надею Дорофєєвої:

Також читай про те, що Надя Дорофєєва та Володимир Дантес – одна з найулюбленіших пар українського шоу-бізнесу. Зірки зіграли весілля ще в 2015 році, а любов їх, здається, тільки розквітає. Не дивно, що протягом останніх років не вщухає єдине питання – коли ж будуть діти? Прихильники впевнені, що Дорофєєва стане чудовою мамою, а її чоловік у всьому буде допомагати. І ось нарешті Дантес зізнався, коли Надя Дорофєєва народить. Читай по посиланню.

Крім того, до Дорофєєвої український музикант був пов'язаний відносинами з колегою по Фабриці зірок Світланою Тарабаровою. У недавньому інтерв'ю Дантес пояснив, чому радий, що рудоволоса красуня покинула его.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн