В останні роки світова мода відходить від тенденції ненатуральності і надмірного захоплення різними неприродными втручаннями у власну зовнішність. Так, вже багато моделі і актриси зважилися на операцію по видаленню силіконових імплантів з грудей і "расстворению" ботокса з губ. Однак є і персонажі, які транслюють меседж про те, що одні лише хірургічні втручання можуть допомогти здобути успіх і популярність. Приклад тому - живий Кен Родріго Алвес. Детальніше на сторінці внизу. 

У Росії, крім силіконових красавей, також є один відомий персонаж, який прославився в інтернеті з-за своїх перекачаних синтолом рук. Ім'я йому Кирило Терешин, але відомий він, як "Руки-базуки". 

Кирило Руки-базуки Терешин

Сьогодні, в Telegram-каналі Mash повідомили, що Кирило готується до операції по видаленню своїх біцепсів, які і зробили з нього фрік-зірку Мережі. 

Руки-базуки позбувся своїх біцепсів

Популярні новини зараз

Іванка Трамп вирушила на форум в Катар, де вразила своїм ефектним класичним вбранням (фото)

Будь обережна: дієтологи назвали найшкідливіші продукти новорічного столу

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

"Руки-базуки готується до операції по видаленню своїх знаменитих біцепсів. У нього почалося запалення. Синтоловый качок Кирило Терешин прибув в московську лікарню зі строкової проханням. Хлопець просить привести свої кінцівки в колишній людський вигляд. У Рук-базук почався запальний процес. Найближчим часом доктора викачають з його титанічних м'язів весь синтол (та іншу синтетичну рідина), який Терешин працював туди роками. Фейковий качок вже в лікарні   зараз він проходить передопераційне обстеження".

Після операції до нього в лікарню приїхала мама. Вона нагодувала сина, а той у свою чергу зняв відео, в якому повідомив, що так як мати, ніхто дитину любити не буде. 

Невже після видалення синтола мозок людини починає працювати по-іншому?

Дивись відео з Instagram Кирила Терешина:

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що "живий Кен" Родріго Алвес вставив в шлунок силікон заради ідеальної фігури. Нещодавно Алвес переніс операцію по установці шлункового балона. Що це означає? Це, коли в шлунок людини "вмонтується" силіконове пристрій, заповнене стерильну рідину. Подробиці читай по посиланню.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн