За Надею Дорофєєвої уважно спостерігають не тільки прихильники, але і ЗМІ, які чекають першої вагітності знаменитої виконавиці. Дантес в бесідах з журналістами говорив, що дитину заводити вони поки не планують, але залишається одне питання: коли?

Надя Дорофєєва розповіла, коли з Дантесом будуть заводити дітей

Слава Дьомін в свіжому інтерв'ю з Дорофєєвої вирішив уточнити, чи зірка в становищі зараз.

У Мережі обговорюють другу вагітність Меган Маркл

«Немає. Поки ні, друзі. Як-то сильно всі хочуть, дуже. Я вже навіть не знаю, як відповідати на це питання. Спочатку ми говорили: «Як Бог дасть», потім – що от скоро-скоро-скоро. Розумієш, іноді мені здається, що ці статті вже навпаки… Ну, блін, хлопці, скільки можна?» – розповіла артистка.

Популярні новини зараз

Іраклі Макацарія зустрівся з новою коханкою (ФОТО)

Не можуть відвести один від одного очей: Тіна Кароль після весілля з Баланом показала, як проводить час з коханим за кадрами зйомок "Голосу"

Втратила одного з-за підлості: відомий композитор розповів, як одного разу його підставила Алла Пугачова – ходив, як обпльований

Ані Лорак знову вийшла заміж: відомо ім'я нареченого та батька дитини

Показати ще

Однак всупереч розквітаючої кар'єрі Надя Дорофєєва не вважає, що зараз невідповідний час для вагітності.

«Я не думаю, що зараз не час: коли час – тоді час. І не треба реагувати, наприклад, на моменти кар'єри і всього іншого. Я про це не думаю, і Вова точно так само. Ми з ним обговорюємо регулярно цей момент, але у нас в обох однаково немає терміновості. Це не треба робити терміново. Це потрібно робити, коли «давай зробимо». Як батьки до мене все дитинство, Надюшечка-Надюшечка, ось так само ми хочемо до дитини. Ми хочемо сильно його захотіти. Сильно-сильно. І тоді ми почнемо старатися робити», – пояснила Дорофєєва.

Мама Насті Каменських повернулася на сцену з новим хітом

Надя Дорофєєва розповіла, коли з Дантесом будуть заводити дітей

Нагадаємо, раніше Надя Дорофєєва пояснила причини відходу з Час і Скло.

Дивись відео з Надею Дорофєєвої:

Також читай про те, що Надя Дорофєєва та Володимир Дантес – одна з найулюбленіших пар українського шоу-бізнесу. Не дивно, що протягом останніх років не вщухає єдине питання – коли ж будуть діти? І ось нарешті Дантес зізнався, коли Надя Дорофєєва народить. Читай по посиланню.

Крім того, до Дорофєєвої український музикант був пов'язаний відносинами з колегою по Фабриці зірок Світланою Тарабаровою. У недавньому інтерв'ю Дантес пояснив, чому радий, що рудоволоса красуня покинула его.

У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн