Журналісти програми Ранок з Україною, яка виходить на каналі Україна, привітали зірок з Днем доброти і дізналися про несподіваних добрих справах, які їм робили близькі люди і навіть незнайомці.

Несподівані подарунки, які припадають до душі, обожнює та Ірина Білик. Щоправда, по-справжньому співачку здивував не незнайомець, а давній друг – цього року український бізнесмен подарував зірці авто за 1,2 мільйонів гривень.

Олена Кравець розповіла про перше побачення

Ірина Білик розповіла про добрі справи

«Він знав, що я збираю на машину. Ну, знаєте, як буває: тут зібрала, тут вже витратила, – коментує Ірина Білик у програмі «Ранок з Україною». – мої шанувальники пишуть, що я заслужила. Тому, я просто, як Попелюшка, буду думати, що заслужила».

Проте зробити добру справу зовсім не означає витратити тисячі. Ось, наприклад, Павло Зібров на все життя запам'ятав добрий вчинок, який зробила його мати. Майбутній артист навчався в музичній школі-інтернаті імені Лисенка, де дуже сумував за батьками...

Батько Каті Осадчої висловився про її чоловіка Горбунова

«Кожен приїзд був плановий у мами – раз на тиждень вона приїжджала мене відвідувати, і тут вона приїхала посеред тижня. Мені було 9 років, пацан ще сопливий, скучив за мамою, і тут бах, відкриваються двері, і в інтернат заходить мама з горіхами, з пиріжками», – згадав Павло Зібров в ефірі каналу «Україна».

Зірки на власному прикладі доводять – щоб робити добрі справи, не обов'язково чекати особливу дату або свято. І запам'ятовуються на все життя не тільки цінні подарунки, але і букет квітів без приводу.

Надя Дорофєєва прокоментувала першу вагітність

Павло Зібров розповів про добрі справи

Нагадаємо, раніше Павло Зібров засвітився поруч із пишногрудою білявкою – і це не Марина.

Дивись відео з Павлом Зібровим:

Також читай про те, що Павло Зібров розповів, що в третій раз збирався піти під вінець. Ця новина трохи спантеличила шанувальників, але все стало на свої місця, коли співак зробив деякі пояснення. Так, стало відомо, що обраницею Народного артиста стала його законна дружина Марина. Пишним святкуванням подружжя вирішило відсвяткувати 25-річчя у шлюбі – Срібне весілля.

 У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн