Єдина дочка Діброва Лада кілька років поспіль живе у Франції. Там вона зустріла свого майбутнього чоловіка, який виявився не французом, а вірменином. 

Весілля зіграли нещодавно, але дівчина вже народила від чоловіка доньку, яку назвала Мією, це сталося в січні цього року.

Стало відомо, як Олександр Гудков допомагає коханцеві Костянтину Эрсту на "Першому каналі"

Дмитро Дібров з дочкою

Але Дмитро Дібров, якому нещодавно виповнилося 60 років, виявляється, не був на весіллі у дочки, але коли буде можливість, він першим ділом поїде у Францію, щоб провідати дочку і внучку, яку побачить вперше. 

Популярні новини зараз

Більше, ніж у Каменських: прийомна дочка Потапа показала на пляжі свої "принади"

Супермодель Алла Костромічева вперше показала чоловіка: не красень

Гарік Харламов жорстко помстився Христині Асмус, позбавивши її успішної кар'єри і репутації

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

Показати ще

70-річна Пугачова вирішила відірватися, поки діти сплять, а чоловік на роботі (ФОТО)

Дмитро Дібров з дружиною

Він розповідає, що тепер він - вірменський дідусь, а його 30-річна дружина - вірменська бабуся. До речі, зі своєю нинішньою дружиною він познайомився, коли тій було лише 17 років, а він сам старше неї на 30 років.

Зірка "Дому-2" потрапила в автокатастрофу (ФОТО)

Незважаючи на це, їхній шлюб можна назвати цілком гармонійним, тому що вони прожили разом вже 10 років, і за цей час Поліна Діброва народила чоловікові четверо синів. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про те, що Анастасія Волочкова випадково засвітила сліди побоїв. Вона прийшла на інтерв'ю з макіяжем, крізь який чітко проглядався чорний, але вже без набряків, синяк. Завдяки камерам і освітленню можна було добре роздивитися обличчя балерини - вона дійсно була побита. Складываеся враження, що її коханець, якого вона приховує від сторонніх очей, виявився абьюзером-маніпулятором. Інакше не пояснити захоплення Волочкової небезпечними дієтами. Щоб переглянути фото побитої Волочкової - переходь по посиланню. 

Також читай про те, як Лоліта Мілявська все життя бореться з одним недоліком зовнішності, який отруює життя багатьом жінкам. Лоліта нещодавно зізналася, що їй постійно доводиться робити цю процедуру, щоб підтримувати імідж. "Бог не дав при народженні", - говорить про це Лоліта. Але незважаючи на це, вона довіряє себе фахівцям, які виправляють її дефект. Мова йде про рідких волоссі Лоліти, втім, її ще ніхто не бачив без нарощеного волосся. Щоб побачити перетворення Лоліти і подивитися це відео - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.