Кілька місяців тому в Мережі вперше заговорили про можливе розлучення пари Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе. Шанувальники помітили, що співачка видалила зі свого Instagram спільні фото з чоловіком, а продюсер, за чутками, нібито захопився новою солісткою ВІА Гри Ерікою Герцег. Дивлячись на тендітну білявку, багато бачили в ній саму Брежнєву в лушчие роки. Хоча різниця в восрасте двох артисток всього п'ять років, фанати вже встигли підрахувати, що Меладзе проміняв свою дружину на дівчину молодшого віку, та за спритнішими. 

Еріка Герцег за весь цей час ніяк не реагувала на чутки, що кружляють навколо її персони. Меладзе також продовжував зберігати мовчання. В розмову вступила тільки Віра Брежнєва. Вона в своєму Instagram написала іронічний пост, в якому захопилася здатністю свого чоловіка вести подвійне життя при його тотальної завантаженості робочими моментами.

Еріка Герцег, Костянтин Меладзе, Віра Брежнєва

Паралельно з чутками про розлучення Костянтина і Віри, у Мережі також стали говорити про те, що шлюб брата продюсера Валерія Меладзе та його дружини співачки Альбіни Джанабаєвої також переживає не кращі часи. Так само як і Брежнєва, руденька зі старого складу ВІА Гри видалила загальні фото з чоловіком, та й взагалі тотально "почистила" свій Instagram. Це спровокувало хвилю обговорень, нібито Джанабаєва вирішила почати нове життя. І можливо без Валерія Меладзе.

А днями у своєму Instagram головна "розлучниця" всієї цієї історії Еріка Герцег опублікувала новий знімок. На ньому вона зображена з Валерієм Меладзе. На фото вони відображені за лаштунками концертного майданчика у Палаці "Україна", де в минулі вихідні артист давав сольний концерт. На фото Герцег тримає величезний букет червоних троянд.

Популярні новини зараз

Як поліпшити якість сну - відповідь кардіолога

Лікарі назвали найнебезпечніший вид алкогольних напоїв

Дан Балан вперше розповів, як Кароль відреагувала на пропозицію

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Еріка Герцег і Валерій Меладзе в Києві

"Дуже чекаємо на сцені", - коротко написала Герцег.

Так що ж, виходить, не на того Меладзе всі думали, коли приписували розлучення? 

А як вважаєш ти?

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн