Буллінг в школі – актуальна проблема не тільки в Україні, але і у всьому світі. Напередодні прем'єри спецпроекту Нового каналу «Перші ластівки», де тема цькування серед підлітків є однією з ключових, зірки українського шоу-бізнесу розповіли, як вони боролися зі знущаннями в дитинстві, і що думають про це зараз.

Діма Каднай

Діма Каднай розповів, як боротися з буллингом

«Безумовно, дуже важливо оточення, в якому ти знаходишся, – каже співак. – А в підлітковому віці – тим більше. Про це обов'язково потрібно говорити з батьками, а вони, в свою чергу, повинні правильно налаштувати дитину, пояснити йому, що проблемами треба ділитися, а не мовчати. Все залежить від того, як ти сам до цього ставишся. Якщо не сприймаєш пресинг щодо тебе всерйоз, пропускаєш повз, то стає легше.

Я за будь-яке самовираження, за свободу, взаємоповага, – продовжує Дмитро. – Для мене це дуже дивно і дико, коли в 2019 році не тільки підлітки, а й дорослі люди можуть собі таке дозволити. Це неприпустимо! Ми всі однакові у всіх однакові права, ніхто не краще і не гірше».

Як учасник відбору на «Євробачення» Фаррелла Вільямса пародіював

Популярні новини зараз

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Медики розповіли, які продукти ніколи не можна їсти з чаєм

Справжній красень: як насправді виглядав герой Бурака Озчивита з "Чудового століття" Малкочоглу Балі-бей

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Павло Вишняков

Павло Вишняков розповів, як боротися з буллингом

Актор Павло Вишняков зізнався, що іноді стикався з нерозумінням в школі.

«Коли опираєшся, тебе ще більше труять. А коли виходиш і кажеш, мовляв, якщо ви мене вважаєте такою людиною, значить, я саме такий, – люди перестають це робити, – пояснює актор. – Коли це відбувалося з моїми друзями або знайомими, я завжди вставав на їх бік і боровся за них до кінця».

Павло Вишняков розповів про зйомки в Опері за викликом і ідеальній дівчині

Слава Дьомін

«Я вважаю, що все залежить від батьків, – каже радіоведучий. – Коли вони не займаються, не спілкуються зі своїми дітьми, ті стають агресивними в школі. Тому я бажаю, щоб кожен батько знайшов хоча б 15 хвилин на день, щоб поговорити з дитиною і дізнатися, як у нього справи».

Надя Дорофєєва прокоментувала першу вагітність

Даша Астаф'єва

Даша Астаф'єва розповіла, як боротися з буллингом

«У дитинстві я неодноразово стикалася з тим, що наді мною знущалися, тому я однозначно підтримаю таких дітей, – каже Астаф'єва. – Оскільки до шести років я була лисою і зі страшною алергією на обличчі, мене нерідко дражнили. Я в той час часто спілкувалася з хлопчиком, який мав проблеми з кінцівками. Він завжди був окремо від усіх. У школі я намагалася підтримувати, бути поруч».

За словами Даші, ніхто не знає, як у майбутньому може змінитися життя тих дітей, яких дражнять однолітки. Зірка закликає всіх вірити в себе і свої сили.

Прем'єра серіалу «Перші ластівки» – 19 листопада на Новому каналі.

Нагадаємо, раніше Даша Астаф'єва похвалилася стрункою фігурою в новій фотозйомці.

Дивись відео серіалу «Перші ластівки»:

У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн