За даними джерел, стало відомо, що Ксенія Собча, як і Костянтин Богомолов кожен вечір їдуть кожен у своє житло. Собчак їде на Рубльовку, де живе її син - Платон. Богомолов зараз знімає квартиру в цетнра Москви - ближче до роботи.

У Великобританії під автобус потрапила актриса Джейн Хейуорд - їй було 69 років

Свадьба Ксении Собчак и Константина Богомолова

Популярні новини зараз

Вчені відтворили зовнішність 18-річної дівчини, яка жила 9000 років тому

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Як лялька з пап'є-маше: Алла Пугачова шокувала Мережу зміненим обличчям

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

На Троєщині вибухнув гуртожиток, є загиблі (ФОТО)

Багато хто не розуміє, чому вони все ще не разом, якщо з моменту весілля пройшло вже 2 місяці.

Можливо, Собчак з Богомоловим складаються в так званому, гостьовому шлюбі - не живуть разом, але їздять один до одного в гості. Що з цього вийде - поки не ясно.

Свадьба Ксении Собчак и Константина Богомолова

Коханка Петросяна засвітила літнього коханого (ФОТО)

Також відомо, що спочатку проти цього шлюбу виступила Людмила Нарусова - мати Ксенії Собчак, якій Богомолов не сподобався відразу ж.

Також Нарусова не оцінили весілля Собчак і Богомолова, вважаючи її надто ексцентричною. Але перешкоджала чи жінка їхнім стосункам - велике питання. Можливо, сама пара між собою вирішила, що їм поки не треба жити разом.

Дивись відео по темі:


Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що зараз навіть після тривалого часів Мережа обговорює шлюб Ксенії Собчак і Костянтина Богомолова. За мненіюмногіх цей шлюб не триватиме довго. Цю думку також розділила досвідчений сексолог, яка запевнила, що є ряд ознак, який видає, що пара не буде довго разом. Крім того, експерт назвала точні термін їх відносин і можливу причину розпаду. Щоб дізнатися про це докладніше - переходь по посиланню.

Також читай, що зараз монархам не обов'язково виходити заміж або одружуватися на рівних собі, зараз цілком достатньо, щоб люди любили один одного. Таким чином поступила принцеса Норвегії Луїза, яка вийшла заміж за африканського шамана, стверджуючи, що в минулому житті вона була з ним знайома, і була його коханкою, коли п колишньому втіленні вони жили в Стародавньому Єгипті. Щоб подивитися на спільні фото пари і на реакцію користувачів Мережі - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.