Поки головний мандрівник країни Дмитро Комаров пропадає на зйомках нових захоплюючих випусків програми «Світ навиворіт», шанувальники скучили за новинами про телеведучого. 

днями Дмитро Комаров поділився з ними підсумками роботи його благодійного проекту #ЧашкаКофе. Телеведучий повідомив, що за 4 роки існування проекту завдяки українцям та жителям інших країн вдалося зібрати близько 38 мільйонів гривень для допомоги важкохворим дітям. Всього за цей час проект допоміг врятувати 32 житті.

На своїх сторінках у соціальних мережах телеведучий розповів передплатникам про дітей, яких вдалося врятувати «позапланово»:

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

«Друзі, хочу поділитися новинами #ЧашкаКофе! Не думайте, що якщо немає нових постів, значить #ЧашкаКофе відпочиває. Такого не буває:) Коли я в експедиції, часу на соцмережі мало. Але наша команда не зупиняє роботу. Після лікування кожної дитини її батьки переводять залишок коштів іншим діткам. За ці гроші робляться операції, на які ми не оголошували збір».

Діма Комаров розповів про семи дітей, для яких у загальній сумі було виділено 118 тис. доларів і 72, 5 тис. євро.

Суть проекту #ЧашкаКофе полягає в тому, що кожна людина може врятувати життя дитині, відмовившись від однієї чашки кави і передавши ці гроші на допомогу дітям. #ЧашкаКофе – унікальний у своєму роді проект, адже в ньому немає адміністративних витрат – всі зібрані гроші йдуть безпосередньо батькам важкохворих дітей. Дмитро Комаров виступає гарантом того, що всі кошти підуть за призначенням. Він особисто знайомиться з історією кожної дитини, його сім'єю і стежить за його одужанням. 

Дмитро Комаров в складі легендарної школи самби станцює на карнавалі в Ріо-де-Жанейро

До проекту приєдналися й інші зірки українського шоу-бізнесу. Солістка групи «Час і Скло» Надя Дорофєєва активно популяризує проект і допомагає збирати кошти підопічним #ЧашкиКофе через свої соц. мережі, а дизайнер Андре Тан у співпраці з програмою «Світ навиворіт» створив оригінальну сумку-шопер, всі кошти від якої підуть на допомогу дітям. Медичним партнером проекту є компанія Bookimed.

За максимально ефективне використання своїх соціальних мереж для благодійних цілей Дмитро Комаров був удостоєний нагороди «Instagram року» на премії XXL men's Awards 2018.

Нагадаємо, єдиним джерелом інформації про проект #ЧашкаКофе є офіційні сторінки Дмитра Комарів в соц.мережах. Ведучий не раз закликав передплатників не довіряти неперевіреним акаунтів.

Дивись відео по темі:

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн