Здавалося б, астропсихолог назвала очевидні речі, але багато в чому вона виявилася права. 

Астропсихолог передрекла Бузової невдачу у шлюбі

Алла Пугачова і Маским Галкін пояснили, чому не дають дітям кишенькових грошей

Ірина Фалькао подивилася натальну карту Ольги Бузової і не побачила там шлюбу в 2020 році, зате вона дізналася, що скоро Ольга Бузова сниимется в кіно, получитбольшую суму грошей, і можливо, виправиться. 

З бабусі в гламурну королеву: Лариса Гузєєва всерйоз взялася за свою зовнішність (ФОТО)

Популярні новини зараз

Тіна Кароль цього не знала: Дан Балан публічно зізнався, що присвятив своїй коханій новий альбом

Улюблениця султана: як насправді виглядала найкрасивіша жінка гарему Сулеймана I

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

«Вже вагітна?»: Тіна Кароль у піджаку Дана Балана сховала живіт

Показати ще

Але в натальній карті Давы астролог побачила шлюб, підвищення соціального статусу, народження дитини. 

Фалькао зазначила, що, швидше за все, шлюб з 26-річним Давой у 34-летеней Бузової відбудеться, але оношения будуть нормальними лише перші два роки, а потім, коли Манукян зрозуміє, що отримав від дружини владу і статус, почне крутити романи з іншими. 

Ольга Бузова отримала наганяй від користувачів Мережі через занадто довгі ноги (ФОТО)

Здається, астропсихолог говорить очевидні речі, але все-таки вона помітила, що Ольга Бузова постійно страждає від своєї довірливості, з-за якої попадає в історії. 

Якщо Бузова не побачить справжніх намірів блогера, то може стати такою ж використаної, як і його попередні дівчата. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що між Дімою Біланом і Яною Рудковською довгий час були відносини, які виявлялися більшими, ніж дружба чи ділове співробітництво. Рудковська в інтерв'ю Юлії Барановської розповіла про інтимні подробиці відносин з Дімою Біланом. Крім того, продюсерка пояснила, чому їм не треба бути разом і яким чином вона, зрештою, вийшла заміж за Євгена Плющенка. Щоб подивитися рідкісні знімки Рудковську і Білана, а також дізнатися подробиці - переходь по посиланню. 

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.