Сьогодні за плечима відомої української актриси Олени Рєпіної більше ста кінопроектів, але мало хто знає, як на початку акторської кар'єри зірці програми «Реальна містика» довелося пройти важкий період безгрошів'я і життя в гуртожитку, за що вона була змушена прибирати кухні на п'яти поверхах. Про самих складних моментах в житті і становленні себе, як актриси, Рєпіна розповіла в ексклюзивному інтерв'ю для програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

Олена Рєпіна

«Чоловік був весь час у депресії, він грав Sony PlayStation. Так, були періоди, коли він їздив щось заробляти, тоді нам вистачало його грошей, щоб борги якісь повернути дитину в школу зібрати», – згадує Олена.

Тому майбутній зірці українського кіно доводилося багато працювати і не тільки за фахом.

Популярні новини зараз

Стало відомо, кого обрали новими ведучими на проекті «Майстер-шеф»: їх імена і фото

Хворий на рак Борис Корчевников зізнався, що його зненавиділи колеги по цеху з дивною звички

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

Мокра Наташа Корольова показала свою квітку: Тарзан зацінив (фото)

Показати ще

«Моя мама працювала в нічному клубі прибиральницею, а я в цей час мила там посуд. Грошей не вистачало на те, щоб зняти квартиру, і через одну жіночу організацію нас поселили в гуртожитку НАУ. За це ти з мамою прибирали з першого до п'ятого поверху кухні. Ми там жили вчотирьох: чоловік, я, мама і Ваня», – відома актриса зізналася.

Дмитро ж не квапився заробляти гроші для сім'ї. Ще його родичі не прийняли Олену. Вони не сприймали її як його дружину, не вважали талановитою актрисою.

«Вони люди, начебто непогані. Я вийшла заміж вже з дитиною – Іван не його рідний син. А він непоганий чоловік, просто жив у своєму світі, не розуміючи, що сім'я – це велика відповідальність», – розповіла Олена Рєпіна.

«Надивився на попки!»: DZIDZIO ошелешив відвертою заявою

Мало того, чоловікові ще й вистачило нахабства змінювати Олені, і вона про це знала! Сімнадцять років нещасливого шлюбу і ось нарешті жінка може по-справжньому вдихнути життя. Порятунок актриса знайшла в роботі.

«Вже не стояло питання, в якому проекті зніматися, тому що на той період Івасик навчався в міжнародному Вузі на контракті і там не питали – треба мені будуватися. Це мене не те що не відволікало, воно мене рятувало від бідності», – поділилася зірка «Реальної містики».

Олена Рєпіна і Андрій Дебрин, зірки Реальної містики

зрештою син закінчив вуз, а Олена добудувала дім, посадила овочі і фрукти. Залишилося тільки з'їздити за грибами, і Олена вже має компанію для цього. Компаньйоном актриси став батько її дитини другого – Дмитро, і з ним у Олени теж дуже особлива і незвичайна історія. 

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн