У глядачів появлась маса питань, щодо життя Яни Рудковської, яка зважилася показати себе в реаліті-шоу. 

Яна Рудковська з дитиною

З бабусі в гламурну королеву: Лариса Гузєєва всерйоз взялася за свою зовнішність (ФОТО)

Нещодавно глядачі дізналися, що Яна Рудковська абсолютно спокійно відпускає чоловіка кожні вихідні в Ленінградської області на відпочинок. Також вона не поспішає заспокоювати шестирічного сина Сашка, якщо той почне плакати. 

Яна Рудковська з сином

Популярні новини зараз

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

Як виглядає новий Холостяк: стало відомо, хто буде головним героєм 10 сезону романтичного реаліті

Все могло бути по-іншому: Тетяна Навка видала давню таємницю чоловіка Анастасії Заворотнюк Петра Чернишова

Показати ще

Не живуть разом: розкрилися лякають деталі шлюбу Собчак і Богомолова

У Рудковської своє бачення виховання. На її думку, Саша повинен природним чином влитися в дитячий колектив, і вона не буде кожен раз підбігати до дитині, якщо він впаде і ушибется. Яна Рудковська розповіла, що на тренуваннях дитина може падати по 30 разів, тому що це спорт. Ще Саша плаче, якщо на полі відбувається щось, що йому не подобається. 

Павло Прилучний публічно вдарив вагітну Агату Муценієце (ФОТО)

Також Яна Рудковська спростовує будь-які чутки на рахунок того, що у її чоловіка є таємна коханка. Вона навіть показала відео, на якому Євген Плющенко говорить, що любить Яну. 

Але що відбувається в їх відносинах насправді - покаже лише час. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що між Дімою Біланом і Яною Рудковською довгий час були відносини, які виявлялися більшими, ніж дружба чи ділове співробітництво. Рудковська в інтерв'ю Юлії Барановської розповіла про інтимні подробиці відносин з Дімою Біланом. Крім того, продюсерка пояснила, чому їм не треба бути разом і яким чином вона, зрештою, вийшла заміж за Євгена Плющенка. Щоб подивитися рідкісні знімки Рудковську і Білана, а також дізнатися подробиці - переходь по посиланню. 

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.