Матері і батька Анастасії Решетовой було менше 20 років, коли у них з'явилася Анастасія Решетова. 

Анастасія Решетова

Максим Віторган привселюдно поглумився над весіллям Ксенії Собчак (ФОТО)

Одного разу в своєму мікроблозі підписникии зпитали, чому б Анастасії Решетовой не пожити з Тіматі "для себе". І на це модель показала фотографію своїх батьків, у яких в 1996 році з'явилася Анастасія Решетова. 

Мати Анастасії Решетовой

Популярні новини зараз

Хворий на рак Борис Корчевникова розізлився на Аллу Пугачову і почав збирати на її компромат: скандальне шоу скоро буде в ефірі

Ірина Горова вперше прокоментувала пісню, яку Потап присвятив Каменських

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Показати ще

Спасибі майбутньому чоловікові: Ольга Бузова натякнула на швидке заміжжя

Тому ползователи розділилися на два табори - одні вважали, що все-таки не варто було рано народжувати, але деякі навпаки - підтримали Решеову. 

Ксенія Бородіна розкритикувала підписницю за те, що зустрічається з одруженим

Батьки Анастасії Решетовой

Адже не всі згодні з тим, що народити в 23 роки - це нормально, зараз це дуже рано. Втім, це вибір самої дівчини, що вона вже зробила. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що між Дімою Біланом і Яною Рудковською довгий час були відносини, які виявлялися більшими, ніж дружба чи ділове співробітництво. Рудковська в інтерв'ю Юлії Барановської розповіла про інтимні подробиці відносин з Дімою Біланом. Крім того, продюсерка пояснила, чому їм не треба бути разом і яким чином вона, зрештою, вийшла заміж за Євгена Плющенка. Щоб подивитися рідкісні знімки Рудковську і Білана, а також дізнатися подробиці - переходь по посиланню. 

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.