Продюсер розповів, що його дружина багато натерплась з колишнім чоловіком, який постійно тероризував її з дітьми. Від нього співачка народила трьох дітей, які стали мимовільними очевидцями тиранії рідного батька. 

Валерія з Йосипом Пригожиним

Максим Віторган привселюдно поглумився над весіллям Ксенії Собчак (ФОТО)

У 2002 році у співачки стався гучний розлучення з неприємними розмовами і довгим паюванням майна. Тоді ще ніхто не знав, що причиною розлучення стали знущання Олександра Шульгіна. 

Не мати, а звір: Яна Рудковська відмовилася заспокоювати плаче сина

Популярні новини зараз

«Він пішов через мене»: Тіна Кароль зізналася, чому її покійний чоловік Огір звільнився з телеканалу M1

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

Стало відомо, кого обрали новими ведучими на проекті «Майстер-шеф»: їх імена і фото

Показати ще

Співачка Валерія

Пізніше, коли Валерія вийшла заміж за Йосипа Пригожина, вона довго не згадувала про пережите, поки її син Артемій не обраился до коханки батька, щоб відкрити їй очі на нього. 

Лікеро-горілчаний бізнес: Ольга Бузова відкриває алкогольну справу

Нещодавно Йосип Пригожин зробив те саме, і розповів, як одного разу Валерія виступала зі зламаною щелепою. Вона співала лише на одну сторону, щоб на камеру випадково не засвітити синці та садна на обличчі. 

Цікаво, що тоді Валерія просила своїх колег про допомогу, але тоді ніхто не відгукнувся їй допомагати, знаючи, який на той час владою володів Шульгін. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що між Дімою Біланом і Яною Рудковською довгий час були відносини, які виявлялися більшими, ніж дружба чи ділове співробітництво. Рудковська в інтерв'ю Юлії Барановської розповіла про інтимні подробиці відносин з Дімою Біланом. Крім того, продюсерка пояснила, чому їм не треба бути разом і яким чином вона, зрештою, вийшла заміж за Євгена Плющенка. Щоб подивитися рідкісні знімки Рудковську і Білана, а також дізнатися подробиці - переходь по посиланню. 

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.