Вікіпедія повідомляє про те, що зростання Анастасії Решетовой - 178 сантиметрів. А її чоловік нижче неї на 8 сантиметрів, але на фото чомусь Решетова все одно виявляється нижче чоловіка. 

Решетова з Тіматі

Мама народила в 16: Анастасія Решетова розповіла, як вона народилася у мами

Решетова з Тіматі

Решетова з Тіматі

Популярні новини зараз

Третину життя в комі! Як себе почуває 20-річна Маша Кончаловская і чи є шанс на одужання

Догрався: на Дмитра Шепелєва подали в суд з-за серйозної махінації

Худа і без волосся: Віра Брежнєва приголомшила Мережу справжньою зовнішністю

Перший «Холостяк» України відзначив 40-річні: як змінився Максим Чмерковський (ФОТО)

Показати ще

Ксенія Собчак похвалилася рейтингом блогерів від Forbes, які заробляють на рекламі (ФОТО)

Решетова пояснила це тим, що, нібито вона тепер не носить каблуків, але у Вікіпедії вказано її зростання без взуття. Виходить, чоловік змушує Решетову підігнути коліна, щоб сфотографироватся.

Останнє фото Решетовой і Тіматі

Стало відомо, як Олександр Гудков допомагає коханцеві Костянтину Эрсту на "Першому каналі"

Мабуть, каваказская кров не дає спокою Тіматі - жінка хоч десь повинна бути нижче чоловіка. Звичайно, це звучить безглуздо, і абсурдно, але з іншого боку - страшно. Особливо якщо усвідомлювати, що різниця в зрості - не принципово важливе значення в житті людини. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що між Дімою Біланом і Яною Рудковською довгий час були відносини, які виявлялися більшими, ніж дружба чи ділове співробітництво. Рудковська в інтерв'ю Юлії Барановської розповіла про інтимні подробиці відносин з Дімою Біланом. Крім того, продюсерка пояснила, чому їм не треба бути разом і яким чином вона, зрештою, вийшла заміж за Євгена Плющенка. Щоб подивитися рідкісні знімки Рудковську і Білана, а також дізнатися подробиці - переходь по посиланню. 

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.