Відома українська співачка Камалія вже багато років щаслива в шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Історія їх знайомства - дуже романтична. Познайомилися вони на заході, де бізнесмен був запрошеним гостем, а артистка - виступала на сцені. Почуттів не завадили ні відмінності в соціальному статусі, ні різниця у віці 22 роки. 

Шість років тому сімейство Захур стало на двох людей більше. У Камалії і Мохаммада з'явилося двоє дочок Мірабелла і Арабелла. У свої настільки юні роки малятка вже встигли стати героїнями світської хроніки. Вони ходили по подіумах на показах українських дизайнерів і знімалися разом з мамою в кліпах. Камалія намагається розвивати своїх дівчаток, так що Мірабелла і Арабелла активно займаються музикою, а в цьому році вони вирушили в перший клас.

Камалія з дочками

Сьогодні, 20 листопада, Камалія опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому зображена одна з її дочок - Мірабелла. На фотографії на дівчинці біле плаття з частково відкритою спиною, а також туфельки на невеликому каблуці. Волосся Мирабеллы распущенны і покладені на праве плече.

Камалія прикрасила дочка у доросле одяг: сукні з відкритою спиною і підбори

"Моя принцеса, Мірабелла обличчя бренду @RoukossKids", - написала під фото Камалія.

Шанувальники почали обговорювати знімок: "Кохана малятко", "Симпатюлечка! Нехай її старання приносять успіх!", "Дуже гарна, копія своєї мамусі красавіци", "Як підросла Мірабелла", "Фасон для дорослих дівчат".

А як ти вважаєш, плаття, яке рекламує Мірабелла, підходить для дівчаток шестирічного віку?

Дивись відеокліп Камалії, де знімалися її дочки Арабелла і Мірабелла:

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що дочки Камалії стали героїнями світської хроніки. Камалія в своєму Instagram опублікувала нове відео. Це - сюжет із популярного музичного каналу M1, героїнями якого стали дочки популярної співачки. Так, в новому епізоді світської хроніки розповіли про досягнення юних Арабеллы і Мирабеллы.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн