Нещодавно Ірина Шейк в осінній холодний день потрапила під прице папараці, коли гуляла з маленькою Леєю. Насправді, її дуже часто помічають на прогулянці з дочкою, і якщо добре пошукати, то можна знайти цілу колекцію фотографій Ірини Шейк, яка гуляє з дочкою. 

Ірина Шейк на прогулянці з дочкою

Лоліта Мілявська заявила, що вже готова знову вийти заміж

На цей раз красуня засвітилася разом із незнайомим чоловіком, які разом гуляли. Такі фотографії були зроблені, коли вони виходили з готелю Mercer Hotel. 

Лікеро-горілчаний бізнес: Ольга Бузова відкриває алкогольну справу

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав саму корисну кашу для дитини: і це не вівсянка

Тарзану краще не бачити: спливло фото, на якому Королева бавиться з Ніколаєвим у басейні

Колишня дружина Потапа показала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

«Потап, прости»: Настя Каменських знайшла нового партнера

Показати ще

Ірина Шейк у супроводі брюнета-незнайомця

Преса гадає, хто б це міг бути - ніхто не знає цього брюнета. Швидше за все, преса вже шукає чоловіка.

Ірина Шейк з незнайомцем покидає готель

А Батька-то не промах: у Мережі з'явилися знімки молодої коханки Лукашенко

Це перший раз, коли Ірина Шейк не в робочій обстановці з'явилася разом з чоловіком, до цього вона гуляла лише з дочкою або просто наодинці. 

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про фітнес-модель, яку знайшли мертвою у власному будинку. Поліцейські при огляді тіла знайшли дуже страшні докази - два пакети з марихуаною і 9-милиметрову кулю. Дуже було схоже, що дівчина була пов'язана з кримінальним світом. На трупі знайшли ножові колоті поранення і слід від пострілу в голову. Сусіди бачили, як напередодні з дому виходив якийсь чоловік, який звял припаркований червоний автомобіль і поїхав невідомо куди. Щоб подивитися фотографії дівчини - переходь по посиланню.

Крім того, читай також про те, що виявилося, що Ксенія Собчак не живе разом з чоловіком Констанином Богомоловим. Після роботи вони роз'їжджаються кожен у своєму напрямку. Чому після двох місяців шлюбу вони так і не приїхали - незрозуміло. Є версія, що вони уклали так званий гостьовий шлюб, коли подружжя лише зрідка бувають у один одного, продовжуючи жити кожен своїм життям. Втім, цієї причини такої поведінки поки ніхто не знає. Щоб дізнатися про це детальніше і подивитися фотографії - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн