З початку 2019 року Дан Балан став однією з найбільш обговорюваних персон в українському шоу-бізнесі. Артист став одним із членів журі шоу "Голос". У суддівських кріслах крім нього також були Потап, Монатік і Тіна Кароль. З останньої Дану Балану регулярно стали приписувати романтичні стосунки і поза межами проекту. Справа в тому, що артисти нерідко виявляли почуття один до одного в прямих ефірах шоу. В одному з них Дан Балан навіть вкусив Тіну за плечі.

Після закінчення шоу і перемоги Оксани Мухи з команди молдавського артиста, всі чекали продовження і розвитку відносин двох артистів. І воно сталося. Нещодавно Дан Балан з'явився в шоу "Танці з зірками", в якому Тіна Кароль є провідною gold-room. На паркеті разом з колегою по шоу "Голос" співачка виконала композицію, яку Дано спеціально написав для них двох - "Додому". Багато артистів побачили якусь хімію між виконавцями, але далі ефіру "Танців" події не стали розвиватися. Тим не менш, віддані шипперы цієї пари продовжують вірити в подобу відносин між зірками. 

Дан Балан і Тіна Кароль на шоу Голос

Вчора, 20 листопада, Дан Балан опублікував у своєму instagram новий знімок. На ньому співак зображений у своєму звичному для глядача образі. На Дани - чорний костюм і сорочка з коміром під горло. На пальцях у артиста видно три різних кільця. Два з них надіті на безіменних пальцях обох рук. 

Дан Балан засвітила обручку на безіменному пальці

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Хтось із шанувальників запитав у Дана про весілля: "Дан, весілля буде на острові в океані?", на що співак відповів: "під океаном".

Дивись відео з виступом Дана Балана і Тіни Кароль:

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що Тіну Кароль запідозрили у вагітності. На своїй сторінці в Instagram певицаопубликовала новий знімок, на якому вона зображена в сукні-футлярі облягаючому по фігурі. На фотографії хтось із шанувальників зірки помітив невеликий округлення в районі живота і порахував, що Кароль вагітна. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн