Так, 51-річна Валерія очолила рух на захист закону про боротьбу з домашнім насильством. Про це розповіла співавтор цього законопроекту в Росії, 56-річна Оксана Пушкіна.

"Вчора був дуже цікавий дзвінок в 12 годин ночі. Мені дзвонить Валерія. Я дуже чекала, що хтось із публічних людей очолить цю кампанію. Мені цього реально не вистачало. Коли про законопроект їй повідомила дочка, вона вирішила підключитися. Валерія сказала мені, що готова очолити рух на захист закону. Це вже великий перелом у ментальності людей, бо ще сама Валерія довгі роки не могла сама нікуди постукати. У неї поруч не було кризового центру. У неї була церква, куди вона збігала", - прокоментувала Пушкіна.

Валерія

Сама російська співачка співачка поки ніяк не коментує призначення.

Зазначимо, що Валерія не з чуток знає про проблеми. Артистка довгі роки була в ролі жертви домашнього насильства. Зірка неодноразово розповідала, як страждала від тиранії свого другого чоловіка Олександра Шульгіна. Крім того, в програмі "Секрет на мільйон" вона зізналася, що навіть після розлучення ще довгий час перебувала в страху за своє життя.

Популярні новини зараз

Вся в маму: 14-річна Маша Полякова, стоячи перед дзеркалом, засвітила плоский живіт

«Збрила брови»: Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе кардинально змінила образ

Хворий на рак Борис Корчевников зізнався, що його зненавиділи колеги по цеху з дивною звички

Мокра Наташа Корольова показала свою квітку: Тарзан зацінив (фото)

Показати ще

Після чуток про розлучення Меладзе приїхав до Брежнєвої, поки вона готувалася до концерту

Валерій і її другий чоловік Олександр Шульгін

Зараз Валерія щасливо заміжня за продюсером Йосипом Пригожиним. Він з трепетом ставиться до дітей коханою і допомагає забезпечувати їх і виховувати. Однак артистка щиро переживає за тисячі жінок, які змушені, як вона колись, терпіти чоловіка-тирана. Ймовірно, саме тому вона погодилася покласти на себе відповідальність за популяризацію закону про домашнє насильство.

Дивись відео з історіями жінок, які були жертвами домашнього насильства:

До речі, в Україні з внутрісімейними проблемами справи йдуть не краще. Багато українських жінок, в тому числі і знамениті, стикаються з домашнім насильством. Актриса Олеся Жураковська протягом п'яти років жила під тотальним контролем чоловіка-іноземця. Їй навіть довелося піти з улюбленої роботи в театрі, так як чоловік був категорично проти цього. Детальніше про пережите зірка серіалу "Свати" розповіла в інтерв'ю.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн