Марина Боржемская після розлучення стала набагато більш впевненою в собі. Тепер вона заражає харизмою передплатниць і при цьому не боїться показувати сексуальність. А днями Боржемская поділилася новим цікавим постом про самонавіювання.

Марина Боржемская похвалилася фігурою

«Сила самонавіювання – дуже потужний інструмент. Я не буду розводитися про те, що потрібно вміти надихатися, бути супер-жінкою і вміти абсолютно все! Ми всі прекрасно знаємо, що не завжди є на це час. Точніше, його ніколи немає. Тому, що ми, жінки, розкручуємо цю планету тільки так! Але! Потрібно вчасно, пробігаючи повз дзеркала, вітрини або будь-якого відображення затриматися на 2 секунди і сказати ці слова/афірмації/заклинання, – називайте як хочете: «Я прекрасна, я все зможу, я краща!» – початку Боржемская.

Ігор Ласточкін перетворився у Брітні Спірс (ФОТО)

І як стверджує знаменита спортсменка, робити це потрібно незалежно від ваги, зовнішності та інших факторів. Марині Боржемской і самій було складно звикнути до такого встановлення, але все вийшло.

Популярні новини зараз

Дан Балан вперше розповів, як Кароль відреагувала на пропозицію

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Явные привычки худышек: ТОП-5

«А тепер як вчителька буду перевіряти. Всі сказали собі перераховані вище слова??? Хто вже сказав, – ставимо серце в коментарях. Хто ні, швидко шукаємо дзеркало, говоримо собі приємності і ставимо», – написала тренер.

Володимир Остапчук після розлучення отримав чергову премію

Марина Боржемская похвалилася фігурою

Нагадаємо, раніше Марина Боржемская похвалилася стрункими ніжками в коротких шортах.

Дивись відео Марини Боржемской:

Також читай про те, що розлучення Марини Боржемской і В'ячеслава Узєлкова став великим сюрпризом для української аудиторії. Вперше на всю країну про це повідомив Clutch, що отримав інформацію з власних джерел. Як стверджувала сама Боржемская, було безліч різних факторів і причин, за якими пара прийняла таке рішення. Проте вже через кілька місяців Марина Боржемская і В'ячеслав Узєлков возз'єдналися. Подробиці – по посиланню.

Крім того, Марина Боржемская – одна з найкрасивіших спортсменок України. Вона повністю приймає себе і усвідомлює свою сексуальність, тому нерідко балує шанувальників гарячими фотографіями. Дивись фото Марини Боржемской, засветившей всі принади фігури, по посиланню.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн