Відомий парапсихолог Ксенія Ужинцева висловила свою думку з приводу того, якими вона бачить відносини Яни Рудковської та Євгенія Плющенка. 

Сім'я Яни Рудковської

Роби це як Ірина Шейк: модель показала з чим і як носити ботфорти (ФОТО)

На думку суду, сво психолога, у їх відносинах наявності є розлад, проблеми, які провоцирет найчастіше Рудковська, так як вона намагається підпорядкувати собі деколи навіть те, що об'єктивно неможливо.

Порушує інші народи? Сергій Лазарєв відмовився виступати в Кабардино-Балкарії

Популярні новини зараз

Тіна Кароль цього не знала: Дан Балан публічно зізнався, що присвятив своїй коханій новий альбом

Єгор Глєб показав вагітну Ані Лорак: фото доводить його серйозні наміри

«Балан подарував?»: Тіна Кароль після чуток про вагітність засвітила обручку

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

Євген Плющенко і Яна Рудковська

Крім того, у Яни Рудковської в поведінці читається ще не пережита історія з колишнім чоловіком Віктором Батуріним, яка заважає Рудковської почати нове життя, так як її мучать колишні рани.

Ірину Шейк підловили на вулиці з красенем-брюнетом (ФОТО)

Також Ужинцева розповіла, що Євген Плющенко в свій час пережив крах ілюзій касаельно уявлення про свою дружину. На думку психолога, він не здогадувався, що морально Рудковська виявиться морально сильніше і стійкіше, ніж він сам, і цей дисбаланс заважає їх відносин. 

Також парапсихолог зазначила, що пара з обох сторін намагається врятувати шлюб, але не тому що є моральна необхідність, а тому щоб "не впасти обличчям в бруд" перед публікою. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що в 1952 році пройшов перший конкурс краси, де вибрали саму першу переможницю у світі. Нею стала 17-річна дівчина з Фінляндії, яка осавила позаду 29 суперниць з інших країн. Цікаво, що ця дівчина зовсім не схожа на тих, кому вручають корони зараз - в ті часи ніхто не знав, що можна собі поставити імпланти і відрізати зайве, можна виправити будь-яку частину тіла, аж до довжини ніг. Щоб відчути різницю - просто переходь по посиланню і дивись на дівчат, які вважалися еталоном ще 60 років тому, і ти зрозумієш різницю.

Також читай, що мало хто знає, що деякі з відомих актрис користувалися своєю красою і продавали себе за гроші. реді знаменитостей є колишні порноактриси, утриманки, эскортницы і звичайні повії за викликом. Робить їм честь те, що вони змінилися і змінили професію. Щоб прочитати детальніше про їх життя і як їм вдалося розпрощатися з порочної життям - переходь за сслылке. 

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн