Так, на своїй сторінці в Instagram дружина Миколи Тищенка, відомого українського ресторатора і народного депутата України від партії «Слуга народу», написала пост про сімейні традиції. Барановська Алла розповіла, що обожнює друковані фотографії. Вона до цих пір веде альбоми вручну.

"Я за сімейні традиції, за важливу роль сім'ї, за сімейні вечері, за сімейні альбоми, за печатаные фотки, можливо, це вже не модно, але я багато в чому людина минулого", - пише Барановська в своєму мікроблозі.

Як король і королева: Осадча та Горбунов захопили елегантними образами на тлі розкішного особняка

Алла Барановська та Микола Тищенко з сином Давидом

На думку дружини Миколи Тищенка, збереження семеных традицій більшою мірою лежить на плечах жінки. З тієї причини, що вона більше часу приділяє будинку і дітям.

Популярні новини зараз

«Балан подарував?»: Тіна Кароль після чуток про вагітність засвітила обручку

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виявився серйозно хворий з-за онкології матері

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

"Для мене сім'я-це найсвятіше, головне і непорушне ❤️ Моя мама робила 2 альбому в рік до 9 класу)) Далі я забороняла мене фоткати, так як вважала це вторгненням в особисте підліткове простір 😂 І тепер у мене є крута пам'ять тільки до 9 класу!❤️😂 Далі був вк, від якого я забула пароль і після видалила разом з фотками, - поділилася історією Алла і додала, - Всі сімейні традиції на наших плечах, мої жінки".

Каменських і Потап поцілувалися на публіці

Алла Барановська та Микола Тищенко з сином, архівне фото

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі:

Трепетно ставиться до традицій і українська співачка Тіна Кароль. Але вона мислить не тільки в рамках сім'ї, а й цілої країни. Саме тому артистка вирішила знову провести передноворічний концерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль». Відомі артисти, які будуть виступати на сцені, виконають колядки у несподіваній сучасній інтерпретації. Детальніше про це читай по посиланню в матеріалі.

У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн