Телеведуча Ксенія Собчак з-за своїх витівок нажила собі величезну кількість недобожелателей. Чого тільки варта її высказываные про товстих людей, коли вона заявила, що не сяде поруч з людиною із зайвою вагою. 

Ксенія Собчак

З дівчиною за 100 рублів: колишнього чоловіка Ані Лорак бачили з незнайомою коханкою

Нещодавно Собчак заявила, що вона володіє рідкісним якістю самоироинии, і ніколи не ображається, якщо їй скажуть щось неприємне. 

Ксенія Собчак

Популярні новини зараз

Як виглядала Марія Магдалина насправді: вчені реконструювали справжню зовнішність

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Мати Ольги Бузової вивела Даву на чисту воду: він виявився не тим, за кого себе видає

Гарік Харламов жорстко помстився Христині Асмус, позбавивши її успішної кар'єри і репутації

Показати ще

Стало відомо, як Олександр Гудков допомагає коханцеві Костянтину Эрсту на "Першому каналі"

На думку ведучої, вся справа в тому, що не думають про людину дугие, а як той сам себе сприймає. Людина ніколи не образиться, якщо йому скажуть на адресу те, що "явно не про нього", вважаючи ээто ніж-то безглуздим. І навпаки, якщо людина з низькою самооцінкою, і йому вкажуть на його користь, то він точно образиться. 

Пекельна біль: 61-річна Мадонна зізналася, що страждає із-за хвороби

Ось які приклади дала Собчак: "Дурна нахраписта бабища з чотирма класами освіти, яка народила від олігарха і цим заробила собі на життя" Це ж не про мене, вірно?", а потім ще: "схожа на коня зарозуміла сука, народжена із золотою ложкою в роті»? Адже це теж не про мене?". 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що позашлюбний син російського художника Нікаса Сафронова вже багато років страждає ожирінням. Чоловік важить близько двохсот кілограм, з-з чого він потрапляє в неприємні ситуації. Лука (так звуть сина) часто їздила з гастролями, так як він піаніст, і на борту літака з ним трапився неприємний інцидент. Він вийшов в туалет, але не зміг вибратися з теснойкабинки, так як застряг тм. Потрібна допомога кількох людей, які його звідти витягли. Щоб подивитися відео з інцидентом - переходь по посиланню.

Також читай, що Ксенія Собчак нещодавно потрапила в неприємний інцидент, высказывшись, що вона не любить товстих людей, а якщо їй доведеться перебувати з такими, то вона ніколи не сяде поруч з ними. З цього олучился скандал, так як ця репліка прозвучала на шоу "Хейт-ток", де хейтеры безпосередньо задають питання знаменитостям. В тій ситуації Ксенія Собчак виявилася ще гіршою хейтеров. Щоб почитати про інцидент докладніше - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн