29 листопада в київському Fairmont Grand Hotel відбулася професійна кинодискусия: одна з самыхизвестных тренерок акторської майстерності в світі Івана Чаббак була вражена українському кіно і відзначила її позитивні зміни.

На передодні свого третього воркшопу в Києві Івана зустрілася з журналістами і представниками столичної кіноіндустрії. Спеціально для цього вона подивилася драматичний фільм Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» і проаналізувала його перед аудиторією.

Іванна Чаббак

«Браво, це чудовий фільм, він мені дуже сподобався. Хочеться сказати, що, незважаючи на всі догми і громадські правила, людина повинна постійно шукати, иисследовать, відчувати своє серце, душу, стежити за своїми власними бажаннями. Основна ідея фільму, на мій погляд, це залишатися дитиною в будь-якому віці, неважливо вам 12 років, 20 або 80 років. Мені дуже імпонує, що в цьому фільмі піднімається міжнародна універсальна тема і вона буде зрозуміла кожному!», –розповіла Івана.

Послухати кинопрофи світового рівня прийшли: Анатолій Анатоліч, Олексій Гладушевський, Соломія Вітвіцька, Анатолій Анатоліч, Даша Коломієць, Філіп Іллєнко, сергій притула, а також режисер і каст фільму «Коли падають дерева»: Марися Нікітюк, Анастасія Пустовіт, Євген Григор'єв, Петро Пастухів, Марія Трепиковаи інші.
А ще вперше для свого воркшопу США залишила дочку Івани – Клер Чаббак, яка спеціалізується на роботі з маленькими акторами. У США Клер працювала з акторами серіалу «Дуже дивні справи» (Stranger Things).

Популярні новини зараз

Гарік Харламов жорстко помстився Христині Асмус, позбавивши її успішної кар'єри і репутації

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

«Колишня» Дана Балана похвалилася реальними формами в модному купальнику

«Вже вагітна?»: Тіна Кароль у піджаку Дана Балана сховала живіт

Показати ще

Соломія Вітвіцька і Ганна Добриднева

Даша Коломієць

Анатолій Анатоліч

Олена Лавренюк

«Ми адаптуємо аналогію, з якої Івана працює з дорослими, у роботі з маленькими акторами. Ми менше говоримо про якихось темах, про які ми говоримо з дорослими, однак у нас є хімія имежду маленькими учнями. Це може бути і під час танцю, просто під час посмішки і так далі. І переживання таких маленьких акторів є такими ж, як і у дорослих, і з ними теж потрібно працювати. Саме цим я і займаюся»,– прокоментувала Клер Чаббак.

Іванна Чаббак, її дочка Клер і українська актриса Олена Лавренюк

«Кінематограф в нашій країні стрімко розвивається, на відміну від освіти. Тому я дуже вдячна Держкіно,яке нас підтримало в цей раз, однак дуже хотілося б, щоб нас підтримували ще більше для того, щоб такі воркошопы були ще доступніше. Я готова робити це ще не раз при такій підтримці, адже цей процес вимагає дуже багато зусиль і праці», – розповіла Олена Лавренюк, ініціатор приїзду Івани в Київ.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн