Народний депутат і екс-ведучий Олександр Скічко в цьому році з головою поринув у політику. Олександр у Верховній Раді очолює підкомітет з питань залізничного транспорту. Про те, як змінилося його життя після відходу з телебачення, і як дружина реагує на його напружений графік, розповів в рубриці «Кава з перцем» у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Ділянка, на якому обрали Олександра Скічка, рідна для нього Черкаська область. Але часу на особисте і сон у політика мало.

«Я думав, що багато працюю на телебаченні. Але, як виявилося, політика вимагає набагато більше часу. І, якщо раніше я міг собі дозволити прокидатися в 9 і працювати до першої години ночі, то зараз я щодня прокидаюся в 7, але продовжую лягати спати іноді в 3 години ночі. Але крім того, що ти займаєшся законотворчою діяльністю, розглядаються законопроекти в Раді, у мене ще є округ, звернення громадян, проблеми, комітет, в якому відбувається безпосередньо робота над законопроектами. І в проміжках між цим усім ще величезна купа зустрічей», - поділився подробицями свого нового графіка Скічко.

Олександр Скічко

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Для зустрічі з батьками доводиться планувати час, і навіть бесіди з дружиною, іноді, даються не просто.

«Буває таке, що я приїжджаю в Черкаси, батьків теж не бачу. І мама дуже скаржиться, що я був у понеділок у Черкасах, але навіть до неї не заїхав на обід. Просто не було часу. Ось туди - назад. Я кажу: мамо, ну я вже в п'ятницю приїду, обов'язково заїду. Дружина і раніше мене, якщо чесно, не часто бачила. Після роботи на ТБ, я приходив з такою приємною втому. Я міг вільно розповідати, що у мене там відбувалося сьогодні, якісь історії. А зараз, коли я приходжу, коли дружина запитує, що у мене було на роботі, я навіть не знаю, з чого почати, якщо чесно. Іноді вона може мені задавати якісь питання, я просто не відповідаю. Вона скаржиться, що я її не чую. Але просто дуже багато думок, якщо чесно, дуже складно перезавантажитися», - каже Скічко.

Тоді і зараз: як виглядає Олена Гребенюк після схуднення

Олександр Скічко з дружиною і дочкою

Великою кількістю роботи Олександра не налякаєш, в часи, коли працював ведучим на телебаченні, він поєднував кілька видів діяльності.

«Про це мало хто знає, але я, будучи провідним «Зіркового шляху», працюючи на телебаченні, паралельно працював ще на заводі. прийшов на підприємство, на якому 3 працівника виконували ту роботу, яку міг робити один. Але вони отримували мізерну заробітну плату. В результаті потрібно було підвищувати ефективність, змінювати структуру. Я цим займався», - розповів Скічко.

На питання журналістів, чи сумує він за корпоративів, ведучим яких був до політики, відповів наступне:

«Я не те, щоб сумую. Я для себе зробив вибір. Я вважаю, що в цьому треба йти до кінця. Не готовий вистрибувати з того поїзда, в якому я вже їду. Минуло 2 місяці, таке відчуття, що в мене вже 5 років позаду. Що буде через 5 років - я не знаю. Я єдине, що розумію, що якщо це буде реально 5 років, то я хотів би відпустку після цього. Для того, щоб трохи переварити. Дуже переживаю, щоб через 5 років звідси не вийшов депутат, політик Олександр Скічко, все одно треба залишатися людиною. Я зайшов сюди людиною, я хочу їм вийти звідси», - каже колишній ведучий «Зіркового шляху».

Дочка Сніжани Єгорової вагітна третьою дитиною

Олександр Скічко

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн