По Мережі вже давно гуляє жарт, що Ксенія Собчак любить чіпати руками вагітних жінок. Крім того, ведуча обожнює робити передбачення, кого народить вагітна. 

Ксенія Собчак

Ірина Білик виявилася хрещеною матір'ю вбитого дитини під час обстрілу Range Rover

В минулий раз вона чіпала Симонян, яку запросила на інтерв'ю в рамках проекту "Обережно, Собчак". Потім, через ведуча запросила Валерію Гай Германику, якій як і Симонян, "передбачила" сина. 

Не мати, а звір: Яна Рудковська відмовилася заспокоювати плаче сина

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

На цей раз Собчак засвітилася на одній сцені з репером ST, який був разом з вагітною дружиною. І на цей раз Ксенія Собчак сказала, що вагітна дружина репера народить хлопчика. 

Ось це відео: 

Крім того, ми раніше повідомляли, що хоч Ксенія Собчак стала офіційною дружиною Костянтина Богомолова, вони так і не приїхали, кожен день після роботи кожен з пари їде в свій будинок.

Загинула відома фітнес-модель: в її будинку знайшли кулі і марихуану (ФОТО)

Деякі навіть припустили, що у них гостьовий шлюб, але точно ніхто не знає, що між ними відбувається.

 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, в Мережі з'явився новий тренд для губ. Зараз багато дівчат хочуть перетворити губи у твір мистецтва, як наприклад ті, які зробили собі "губи-восьминоги" або "губи диявола". Звичайно, не всі розуміють і підтримують таке модне рішення, тому що мода може закінчитися, а обридла і вже немодна форма губ залишиться. Ми пропонуємо тобі подивитися добірку дівчат, які зважилися на "губи диявола", і що з цього вийшло. 

Також читай про те, що Яна Рудковська прямо в ефірі свого шоу почула від свого чоловіка Євгена Плющенка красномовну репліку, яка свідчила про те, що у них давно не було близькості, і Рудковська навмисно уникає чоловіка. Коли продюсерка зрозуміла, що ця розмова буде в ефірі, вона поспішила перевести тему, але це не допомогло, і всі дізналися про розладі їх відносинах. Щоб дізнатися докладніше, що відбувається у відносинах Яни Рудковської та Євгенія Плющенка - переходь по посиланню. 

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн