Яна Марадона - позашлюбна дочка всесвітньо відомого футболіста Дієго Марадони, яка все життя росла без батька. Яна з'явилася на світ у працівниці бару, яка одного разу завагітніла від футболіста (хоч тоді він вже був одружений). Вона лише нещодавно наважилася заявити про себе отцеві. Він її визнав.

Яна з батьком

УЗД рукою робить: Ксенія Собчак заявила, що дружина репера ST народить хлопчика (ВІДЕО)

Хоч вони і родичі, дочка Марадони розраховує лише на себе, тому самостійно дебютувала як модель нижньої білизни. Їй запропонував сотруднчество поки маловідомий бренд ниижнего білизни, але Яна рада навіть цього. 

Популярні новини зараз

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Ось її перші знімки в якості моделі: 

Дочка Дієго Марадони дебютувала як модель

Скандальна учасниця "Дому-2", показала вагітні знімки (ФОТО)

Зауважимо, що дівчина володіє звичайними формами, як і більшість жінок. 

Дочка Дієго Марадони дебютувала як модель

Не виконує подружній обов'язок: Євген Плющенко випадково обмовився, чому хоче розлучення

Дочка Дієго Марадони дебютувала як модель

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, в Мережі з'явився новий тренд для губ. Зараз багато дівчат хочуть перетворити губи у твір мистецтва, як наприклад ті, котоорые зробили собі "губи-восьминоги" або "губи диявола". Звичайно, не всі розуміють і підтримують таке модне рішення, тому що мода може закочиться, а обридла і вже немодна форма губ залишиться. Ми пропонуємо тобі подивитися добірку дівчат, які зважилися на "губи диявола", і що з цього получиилось. 

Також читай про те, що Яна Рудковська прямо в ефірі свого шоу почула від свого чоловіка Євгена Плющенка красномовну репліку, яка свідчила про те, що у них давно не було близькості, і Рудковська навмисно уникає чоловіка. Коли продюсерка зрозуміла, що ця розмова буде в ефірі, вона поспішила перевести тему, але це не допомогло, і всі дізналися про розладі їх відносинах. Щоб дізнатися докладніше, що відбувається у відносинах Яни Рудковської та Євгенія Плющенка - переходь по посиланню. 

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн