Після перемоги на проекті Танці з зірками у парі з дівчиною Ксенією Мішиной Женя Кот нарешті отримав кубок тріумфатора. Відомо, що цієї нагороди хореограф чекав три сезони і докладав неймовірних зусиль.

Женя Кот розповів про участь у наступному сезоні Танців

У інтерв'ю зі Славою Дьоміним Кот згадав про те, як до нього вперше прийшла популярність, і розповів про почуття розгубленості, отриманому після.

Чоловік Валентини Хамайко залишився без грошей

«Я популярність і на СТБ отримав класну. Це була просто колосальна історія, коли ми тільки вийшли з проекту і відгрохали тур в 45 концертів, 45 майданчиків. Повні зали, натовпу стоять: «Розпишіться». Але мені на той момент 19-20 років, і що далі з цим робиш? Їдеш на метро і не розумієш, що. От і все. І це через місяць-два закінчується. А зараз є піар-менеджер, працюємо; це – туди, це – сюди, далі журнал, тут поспілкувалися. Тобто вже вік інший прийшов і розуміння того, що з усім цим робити. Ось ще, дзвоню і кажу: «Слава, зніми мене Слава+». Звичайно, так. 30 тисяч доларів знімаю – на, Слава», – сказав Кот.

Ведучий програми Слава+ також поцікавився, чи збирається Женя Кот взяти участь в наступному сезоні Танців з зірками.

«Не знаю. Не впевнений», – зізнався хореограф.

Настя Каменських зворушила почуттями до Потапа на публіці

Женя Кот розповів про участь у наступному сезоні Танців

Нагадаємо, раніше Мішина Ксенія вперше прокоментувала перемогу в Танцях.

Дивись відео з Женею Котом:

Також читай про те, що олімпійська чемпіонка Ганна Різатдінова була явною фавориткою суддів проекту Танці з зірками. Однак шлях до міжнародної слави дався спортсменці непросто. На її шляху було багато перешкод, але і не менше людей, які щиро вірили в те, що талановита дівчина доб'ється успіху. У їх числі – дід Ризатдиновой. Нещодавно у соціальній мережі спортсменка повідомила про смерть дідуся, назвавши його героєм. Дивись фото та дізнайся більше за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн