За словами експертів, рівень заробітної плати залежить від регіону і кваліфікації працівника. Так, у жовтні середня заробітна плата в Києві склала 15 862 грн. У столиці найманий робітник отримає на 47,9% більше, ніж у середньому по країні. А ось Чернівецька область опинилася в самому низу рейтингу: там середня зарплата становить всього 8 211 грн.

Названа найбільш питуща країна в світі

Традиційно, найвищий заробіток має вузький спеціаліст-спеціаліст, технолог виробництва і технічний директор. Вони можуть розраховувати на 30-40 тисяч в місяць. Потім йдуть інженери та інженери-технологи на виробництві, досвідчені бухгалтери, менеджери з продажу з досвідом роботи, а також IT-фахівці середньої ланки, механіки автосервісу і професора національних університетів. Їх зарплата сягає 20 тисяч.

найвищий заробіток має вузький спеціаліст-спеціаліст, технолог виробництва і технічний директор

Популярні новини зараз

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Старша за нього на 6 років: син Наташі Корольової показав свою дівчину і всі ахнули

Ані Лорак після весілля засвітила кругленький животик

Показати ще

Такий же заробіток у військових, проте старші офіцери у званні майора і вище можуть заробляти і більше двадцяти тисяч.

Названа країна, у якій люди живуть довше за інших

Найменше в Україні отримують некваліфіковані працівники, зайняті в бюджетній сфері: прибиральниці, санітарки, гардеробниці. У них мінімальна зарплата - 4 173 гривні. До 6000 грн можуть отримують медсестри, соцпрацівники, початкуючі лікарі і вчителі. 

Спеціаліст по прибиранню, що працює у бюджетній сфері, отримує найбільш низьку зарплату

Джерело

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, у цьому році уряд вирішив піти назустріч населенню і дозволити українцям відпочивати всмак в святкові дні. Так, розпорядження Кабінету міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» постановило, що у грудні 2019 українці будуть відпочивати набагато довше на Новий рік і Різдво. Яким буде перенесення робочих днів і коли на роботу виходити не слід - читай матеріалі.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн