У крайньому сезоні шоу Танці з зірками партнеркою Жені Кота стала красуня Ксенія Мішина. Разом з нею танцюрист нарешті зміг здобути перемогу в проекті і залишити конкурентів далеко позаду.

Женя Кот розповів, чому шкодував, що танцює з Мішиной

А в бесіді з Славою Дьоміним для програми Слава+ Кот розповів, як може охарактеризувати Мішина.

Чоловік Валентини Хамайко залишився без грошей

«Вона реально сильна і тверда всередині. Свій пацан, як говориться», – сказав танцюрист.

І тим не менш, за словами Жені Кота, під час проекту дійсно траплялися моменти, коли він шкодував, що його партнеркою стала Ксенія Мішина.

«Я думаю, що будь-партнер весь час шкодує. Ти втомлюєшся в певний момент дуже сильно і неважливо, хто біля тебе. Ти втомлюєшся фізично і морально, коли ти репетируєш з 10 години ранку і до двох-трьох годин ночі. Іноді я так приїжджав на репетицію, і ось в павільйоні сидимо, вікон немає. Ти не розумієш, день чи ніч, коли там і що настав. Думаєш, години чотири, напевно, минуло. Дивишся на годинник – 11 ночі. І я не пив весь цей час воду навіть. Ти втомлюєшся. Звичайно ж, ми лаялися і ледь-ледь, крапельку так один одного послали, потім помирилися і почали репетирувати далі. Це все буває. Без цього нереально», – розповів Кот.

Настя Каменських зворушила почуттями до Потапа на публіці

Женя Кот розповів, чому шкодував, що танцює з Мішиной

Нагадаємо, раніше Женя Кот розповів, чи буде брати участь у наступному сезоні Танців з зірками.

Дивись відео з Котом:

Також читай про те, що олімпійська чемпіонка Ганна Різатдінова була явною фавориткою суддів проекту Танці з зірками. Однак шлях до міжнародної слави дався спортсменці непросто. На її шляху було багато перешкод, але і не менше людей, які щиро вірили в те, що талановита дівчина доб'ється успіху. У їх числі – дід Ризатдиновой. Нещодавно у соціальній мережі спортсменка повідомила про смерть дідуся, назвавши його героєм. Дивись фото та дізнайся більше за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн