Турецький актор Бурак Озчивит - одна з найпопулярніших знаменитостей у своїй країні. Його слава йде далеко вперед нього. Після виходу на телеекрани серіалу "величне століття", де він зіграв воїна армії Османської Малкочоглу Балі-бея. Навесні 2019 року Бурак Озчивит вперше став батьком. Його 32-річна дружина, актриса Фахрие Эвджен 15 квітня подарувала йому сина, якого назвали Каран. Він з'явився на світ 3,67 кілограмів і зростом 52 сантиметри. Зіркові батьки з головою поринули у виховання малюка і не прагнули показати його публіці. Однак фотографії сина Озчивита і Эвджен незабаром злили в Мережу.

Бурак Озчивит і його дружина Фахрие Эвджен

Вчора, 3 грудня, Бурак Озчивит опублікував у своєму instagram новий знімок. На ньому актор зображений разом зі своєю дружиною Фахрие Эвджен. На знімку пара з'явилася перед глядачами одягненими в теплі пухові куртки. Зрозуміти, де саме знаходяться Бурак і Фахрие неможливо, так як на фотографії не видно вулиці, на якій вони сфотографувалися.

Бурак Озчивит і Фахрие Эвджен показали тепле спільне фото

До речі, таке ж фото з'явилося і у профілі в Фахрие. 

Шанувальники почали обговорювати новий знімок. Серед коментаторів були представники різних країн: "найкрасивіша родина у світі. Багато кохання з Росії", "Ти виглядаєш дуже добре", "найкрасивіша пари Туреччини", "Ти добре виглядаєш".

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що розповніла після пологів дружина Бурака Озчивита Фахрие Евджен прикрила фігуру об'ємної одягом. Після пологів, які пройшли навесні цього року, дружина турецького красеня досі не відновила до кінця свою фігуру. 

Крім цього, раніше ми розповіли про те, як в реальності виглядали головні герої серіалу "величне століття". Ми зібрали фотопідбірку реальних портретів історичних осіб, про яких оповідає серіал, і порівняли їх з акторами, що зіграли їх в турецькій екранізації тих подій. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн