Нещодавно Леся Нікітюк стала жертвою жорсткого розіграшу свого колеги з Нового каналу Олександра Педана. Шоумен веде свій YouTube-канал, на якому регулярно виходять нові випуски його розіграшів зірок українського шоу-бізнесу. Так, кілька тижнів тому його об'єктом стала Леся Нікітюк. Телеведуча вийшла зі свого будинку і виявила, що у неї на автомобілі розмістилися неохайного виду двоє чоловіків. Після цього на цих "бездомних" нелетел інший актор з цієї постановки і став їх штовхати, а після - навіть дістав пістолет і вистрілив холостим в повітря. Леся Нікітюк втекла з місця подій і, присівши навпочіпки, заплакала. Педан з командою підійшли до телеведучої і почали її заспокоювати, але вона не зупинялася.

По прибуттю на знімальний майданчик до Лесі Никитюк Олександр Педан з букетом троянд намагався випросити прощення у колеги, але вона була непохитна довгий час... А потім зізналася, що сама "розвела" Педана своїм "нервовим зривом". 

Леся Нікітюк та Олександр Педан

Вчора, 3 грудня, Олександр Педан у своєму Instagram опублікував новий знімок. На ньому він зображений разом з Лесею Нікітюк. Обидва телеведучих постали у вельми дивних прикидах: Леся - в костюмі "нічного метелика", а Педан в костюмі "сутенера". 

Педан і Нікітюк возз'єдналися після скандалу

"Кабаре-дует «Академія» 20 років тому. Чи як би ви назвали цей дме?", - написав під фото Педан.

Дивись відео з розіграшем Олександра Педана Лесі Никитюк:

Нагадаємо, раніше ми писали, що популярна українська телеведуча Леся Нікітюк публікувала серію пікантних фото з ванни в Мережу, проте не забула і про частку гумору. Знаменита блондинка раптово постала з вусами… з піни! Леся Нікітюк попросила передплатників проголосувати, йде їй волосатість на обличчі. У разі якщо більшість фанів схвалить її новий «образ», телеведуча пообіцяла відростити натуральні вуса. Також Леся Нікітюк порівняла себе з відомими носіями усов.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн