Премія «НашКиев Awards: Санта року» проводиться втретє, і за цей час з нішевого онлайн-проекту встигла вирости в масштабна подія довжиною в рік.

Премія відзначає небайдужих мешканців столиці, які змінюють Київ на краще і нічого не просячи взамін. Серед номінантів «НашКиев Awards: Санта року» ― бізнесмени, ресторатори, меценати, активісти та багато інших. Не всі вони однаково відомі, але внесок кожного з них дуже важливий для міста. "В українських реаліях бескоростные добрі справи вже стали трендом. Тепер треба зробити ці справи публічними, а їх ініціаторів героями або "Антами". І тільки тоді ми, як суспільство, повіримо в себе і свою спроможність", - коментує засновник премії Дмитро Федоренко

Головним «Сантою» 2017 року став бізнесмен, меценат і засновник фонду «Життєлюб» Гарік Корогодський, «Санта 2018 року» ― креативний директор Gres Todorchuk PR, засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук. Олександр Тодорчук зауважив: "З кожним роком у Києві з'являється все більше сменотворцев. Ці люди роблять наше місто і країну зручними, безпечними, більш гуманними і більш інноваційними. Премія "Санта Року"надзвичайно важлива для того, щоб надихати цих людей, підкреслювати їх важливість і закликати інших долучатися до створення змін".

Щороку кількість «Сант» зростає: якщо в 2017-му їх було 40, то в цьому році ― 75! Це значить, що наше суспільство соціально активно і змінює в кращу сторону не тільки місто, але і себе.

Серед номінантів цього року ― шеф-кухар Євген Клопотенко, засновниця проекту «Шукай» Юлія Бевзенко, директор фонду «АНТИСНІД» Ольга Руднєва, засновник фестивалю Atlas Weekend Дмитро Сидоренко та багато інших. Ознайомитися з повним списком і проголосувати за вподобаного кандидата можна по посилання

Кожен з 75 «Сант» представлений в певній категорії. Їх у цьому році десять: «Меценатство і благодійність», «Міські проекти та благоустрій», «Культура та історія», «Їжа і сфера гостинності», «Бізнес і бренди», «Екологія і зоозащита», «Фізична культура і спорт», «Інновації та технології», «Музика і події» і «Освіта». 

Як обиратимуть переможця

Перший етап голосування, читацький, вже почався. Віддати свій голос і вибрати «Санту року» всі бажаючі можуть з 00:00, 27 листопада до 00:00, 9 грудня. Проголосувати можна за необмежену кількість номінантів, але не частіше одного разу на добу. За підсумками читацького голосування редакція НашКиев.UA визначить переможців у кожній з 10 категорій.

Партнери премії нагородять також трьох переможців спеціальних номінацій.

А головного «Санту» столиці серед 10 фаворитів читацького голосування обере журі. Цього року в його складі ― дев'ять експертів з різних сфер: 

 

  • Дмитро Федоренко ― IT-підприємець, засновник інтернет-медіа НашКиев.UA;

  • Олександр Тодорчук ― креативний директор Gres Todorchuk PR, засновник гуманістичного руху UAnimals, «Санта 2018 року»; 

  • Дмитро Борисов ― ресторатор, популяризатор української кухні; 

  • Сергій Ристенко ― вуличний фотограф, PR-директор продакшн-сервісу Radioaktive Film; 

  • Леонід Остальцев ― військовий, засновник Veterano Group; 

  • Арсеній Фінберг ― громадський активіст, засновник проекту «Цікавий Київ»; 

  • Наталка Макогон ― радник начальника Київського метрополітену; 

  • Максим Бахматов ― радник мера Києва, підприємець; 

  • Юлія Савостіна ― засновниця фестивалю Made in Ukraine. 

Наталка Макогон, радник начальника київського метрополітену, член експертного журі цього року, емоційно прокоментувала свою участь у заході: "Це проект про людей, які не завдяки, а всупереч всьому, намагаються якісно змінювати наше місто. Це унікальна ініціатива, де поруч зустрічаються чиновник, бізнесмен, активіст, меценат і за добро. Казково, дійсно казково! "

Ім'я переможця премії «НашКиев Awards: Санта 2019 Року» столиця дізнається на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 13 грудня о 19.00 в Klitschko Expo. 

Партнери премії «НашКиев Awards: Санта 2019 року» ― Finlandia і «Сушія».

Головний телевізійний партнер ― телеканал «Київ».

Головний радиопарнер ― DJ FM.

Телевізійний партнер ― 4 канал.

Радіопартнер ― радіо «Аристократи».

Медіапартнери: «Сьогодні Lifestyle», Clutch, Platforma, «Типовий Київ», «Клуб Корінного Киянина», autokiev.info.