Сьогодні, 4 грудня, на офіційному YouTube-каналі Ксенії Собчак вийшов новий випуск програми "Обережно, Яма!". Героєм випуск став відомий телеведучий Дмитро Шепелєв, чоловік покійної Жанни Фріске. Він вперше розповів про те, як виховує сина Платона і як говорить йому про покійної мами. Неймовірна історія змусила розплачеться навіть самих черствих глядачів.

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске
Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Так, Шепелєв зізнався, що забороняє розповідати друзям про Жанну Фріске як художник. Він хоче, щоб 6-річний Платон знав маму справжню, а не ту, якою вона була на екранах телевізора.

"Для мене дуже важливо, щоб він розумів, що у нього є мама. Нехай і не знаходиться в безпосередній близькості, він не може її обняти, але вона в нього є, він не один. Я намагаюся якомога більше про неї розповісти, а наше оточення я прошу не розказувати яка вона артистка, яка вона співачка. Ось цю всю публічну бік я намагаюся від нього віддалити. Для мене дуже важливо, щоб Платон розумів, що його мама жива людина, любляча мама. Вона не та, якою її бачать інші на обкладинках журналів", - розповідає Шепелєв.

Про що говорить Instagram Тіни Кароль? Відповідь відомого психолога

Популярні новини зараз

Вся в маму: 14-річна Маша Полякова, стоячи перед дзеркалом, засвітила плоский живіт

«Навіщо так плавки натягувати?»: фанати Каменських підняли на сміх її новий знімок в купальнику

Олег Винник записав відео з дружиною на відпочинку

Цікава підбірка шпагатів Анастасії Волочкової, за які їй не соромно: на дереві, без одягу, на яхті (ФОТО)

Показати ще

Дмитро Шепелєв з сином Платоном
Дмитро Шепелєв з сином Платоном

Так як зараз Дмитро Шепелєв полягає в нових відносинах з іншою жінкою і має намір одружитися на ній, то логічним було питання про Собчак, не приймає Платон її за маму.

"Немає. Я не бачу цього. У нас з ним настільки близькі, настільки довірливі стосунки. Ми з ним кожен день і вранці, і ввечері. В цій ситуації я і тато, і мама. І поки мене все влаштовує", - ділиться провідний.

Дмитро Шепелєв і син Платон
Дмитро Шепелєв і син Платон

Нагадаємо, що співачка Жанна Фріске пішла з життя у червні 2015 року. На той момент її синові Платону було два роки. Проте хлопчик дуже слабо пам'ятає маму. Зберігати спогади про неї йому допомагають лише сімейні фотографії та розповіді батька.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн