Телеведуча Сніжана Єгорова двічі розлучена, її перший чоловік – кліпмейкер Семен Горов, від нього Єгорова має двох дітей – Анастасію та Олександру. А другий – шоумен Антон Мухарський, від нього у телеведучої троє дітей – Аріна, Андрій та Іван.

Єгорова розповіла, дає Мухарський гроші їх дітям

Розлучення з Мухарським видався дуже скандальним і довго обговорювалося в пресі.

Невістка Повалій показала перше фото її онука

«Вже минуло 7 років. Він пішов із сім'ї, коли нашому молодшому синові було півроку, я годувала його грудьми. Я 2 роки взагалі сподівалася, що ми знайдемо спільну мову, і як дорослі люди розійдемося цивілізовано. 5 років тривали суди. Він живе своїм особистим життям. У мене немає аліментів. У мене є договір, який власне є основним документом, за яким ми повинні діяти, тому що ми дійшли певної згоди. Звичайно, він повернув всі борги, які накопичилися протягом 4 років. Він платить справно суму, зазначену в договорі. Тому що договір йому не вдалося розірвати, бо він складений в інтересах дітей. Антон
платить гроші, тому що постійно перебуває за кордоном і не хоче потрапляти в цю пастку, хоче перетинати кордон спокійно», – розповіла Єгорова.

Популярні новини зараз

Схудла на 45 кг: на цих фото Адель виглядає просто карколомно

Зірка «Величного століття» показав свою красуню-дружину: ось, на кому насправді одружений Малкочоглу Балі Бей

Зганьбилися по повній: новий проект Потапа і Горової з тріском провалився

Син Тіни Кароль проти відносин зіркової мами з Даном Баланом: відверте зізнання співачки

Показати ще

Також можуть перетинати кордон і діти, адже раніше, за твердженням Сніжани, Антон Мухарський не давав дозволу на їх закордонний відпочинок. Чому так, намагався з'ясувати їх старший син.

Зеленський нагородив Сергія Притулу орденом «За заслуги» III ступеня

Єгорова розповіла, дає Мухарський гроші їх дітям

«Кілька разів Андрійко намагався з ним поговорити. Це Андрійко мені розповідає. Антон безперешкодно міг спілкуватися з дітьми, якщо домовлявся зі мною. І він його питав: «Тато, чому ми не можемо виїжджати за кордон?» – каже Андрій. «Тому, синку, що я
революціонер. Я вибрав революцію, а не сім'ю. А твоя мама ставить мені палиці в колеса», – відповідав Антін. Він зазвичай говорить по-російськи з дітьми. Андрійко каже: «Тато, почекай». Увага, людині 10 років на той момент. Андрійко каже: «Тато, це твої стосунки з
нашою мамою. Я питаю, чому ми, я, Аріна і Ваня, не можемо виїхати за кордон». Тому що, синку, я – революціонер». І далі коментар мого сина: «І потім я зрозумів, мама, що він шизофренік, налив йому чаю, ми зіграли в шахи і він поїхав додому». Все», – поділилася Сніжана Єгорова.

Нагадаємо, раніше Сніжана Єгорова поскаржилася Кличко на «свавілля» на муніципальному каналі.

Дивись відео Сніжани Єгорової:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн