Так, днями відбулися зйомки новорічного шоу «Ніч суперхітів», який канал «1+1» покаже в новорічні свята. На одній сцені виступили найпопулярніші зірки українського шоу-бізнесу з яскравими хітами. Один з найбільш грандіозних номерів підготувала найкрасивіша балетна пара Європи та України - "чорний лебідь" Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов. Вони влаштували на сцені справжню балетну казку, виконавши партію з «Лускунчика» в оточенні маленьких балерин. Проте зворушливий танець перервав телеведучий Володимир Остапчук, який нещодавно розлучився зі своєю дружиною і офіційно перейшов у розряд завидних женихів.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Так, Остапчук дозволив собі фривольності з суворої суддею "Танців з зірками". Будучи в костюмі мишачого короля він підхопив Катерину Кухар на руки і побіг з нею до прадзничному столу, за яким сиділи інші зірки.

«Вова, що за фривольність ?! По-перше, ви - балльник, по-друге, до прем'єра Національної опери вам ще далеко», - відповіла на таку зухвалу поведінку Кухар.

«Я хотів помститися за те, що суперфінал «Танців з зірками» пройшов без чоловіка, тому я прийшов ще й з вашою головою, яку забрав після одного з ефірів до себе додому», - відповів балерині шоумен.

Раміна вперше розповіла правду про весілля з Козловським, проект на мільйон і нових відносинах з красенем-юристом: ексклюзив Клатч

Володимир Остапчук повів Катерину Кухар у Стоянова

У результаті Катерина Кухар залишилася за новорічним столом і виставляла оцінки артистам після їх виступів. На щастя, цього вечора вона була в гарному настрої і ставила знаменитості тільки хороші бали.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше чоловік Катерини Кухар Олександр Стоянов засвітився в Dolce & Gabbana за 124 тисячі гривень. Наряд прем'єра справив фурор на світському вечорі. Його образ ще довго обговорювали в усіх соціальних мережах! А що ти думаєш з цього приводу?

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн