Вже в грудні Аня Нілова презентує свій новий кліп на пісню «З тобою». Зйомки відео відбулися у Білій Церкві, рідному місті співачки. Режисерами роботи стали хороші приятелі виконавиці з «Have a Taste Production» – Олексій Халайджі і Андрій Канцидайло. За словами Ані, зйомки далися всій команді вкрай важко, адже вони відбувалися в холодному та сирому приміщенні, ще й вночі. 

Аня Нілова на зйомках нового кліпу

«Ми знімали протягом 14 годин у повністю неопалюваному приміщенні. Зйомки були дуже важкі, так як в ніч, коли ми знімали, погода була вкрай огидним. Довелося добряче померзнути, коли мене обливали крижаною водою -7. Але красиві кадри того варті!

Концепція кліпу полягала у візуалізації моїх внутрішніх переживань, люди в кліпі – уособлення негативних емоцій, які в кульмінації кліпу все ж змінилися на позитивні» – поділилася Аня Нілова. 

Популярні новини зараз

"Вона ж без одягу": Настя Каменських показала відео з дружиною Позитива з ванної

«Колола гормони в живіт»: після випадку з Заворотнюк Лєра Кудрявцева відверто розповіла про ЕКО

Дружина Олега Винника у прозорому топі отримала першу національну премію

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Показати ще

Олег Винник шукав свою єдину під час виступу

Кадр зі знімального майданчика

Режисер Олексій Халайджі розповів, що на знімальному майданчику було відразу декілька локацій. Так, наприклад, для однієї зі сцен був потрібен дощ і довелося виготовити дощ-машину вручну.

Аня Нілова в новому кліпі

Одну з головних ліній грали ширяють у повітрі хлопець з дівчиною. Кілька годин актори провели в підвішеному стані на тросах під стелею висотою близько 12 метрів. 

Каменських ніжно поцілувала коханого Потапа на очах у публіки

Кадр зі зйомок кліпу

Знімали в приміщенні цеху занедбаного заводу. За роки порожнечі відбулася трансформація простору і воно стало унікальним, так як природа почала домінувати над індустріальним будівлею. Саме повільний виноградник, стіни покриті мохом і діри в стелі дозволили підвісити акторів і імітувати політ. 

«Після тривалих і екстремальних зйомок ми відразу приступили до постпродакшену. Ми розуміємо, що зняли маленьке кіно! Всі чекаємо результат нашої командної роботи, який вже скоро зможуть побачити всі» – розповів другий режисер відео «З тобою», Андрій Канцидайло.

Кадр зі зйомок кліпу

Дивись лірик-відео на пісню "З тобою":

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн