Українська телеведуча Катя Осадча - одна з найпопулярніших зірок отечтевенного шоу-бізнесу. Вона вже давно перестала бути просто ведучою програми "Світське життя" і деколи бере інтерв'ю у зірок, чи навіть нижче рангом, ніж вона сама. Після народження другої дитини, сина Івана, який з'явився в союзі з Юрієм Горбуновим, Катя зовсім не втратила своєї працездатності і продовжує скрізь і всюди встигати, дізнаючись найгарячіші новини шоу-бізнесу. Разом з чоловіком вони багато подорожують по світу, а також часто беруть з собою в поздки дворічного синочка. Обличчя хлопчика телезірки поки не показували, але в instagram у кожного з них все одно нерідко трапляються спільні фото з сином. 

Катя Осадча та Юрій Горбунов на святкування дворіччя сина

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День збройних сил. У зв'язку з цим Катя Осадча опублікувала у своєму профілі в instagram новий знімок. На ньому вона відображена в автомобілі. На телеведучій - вишиванка з червоно-чорно-білими квітами. Під фотографією Катя від усієї душі привітала захисників вітчизни. 

Катя Осадча привітала публіку з Днем збройних сил

"Любі наші захисники, дякуємо вам за все те, що ви робите для нас щодня, це неможливо виміряти словами вдячності, тому що ви ризикуєте життям заради нас всіх, що живуть звичним для себе життям. Не так давно в мережі з‘явився ролик, де автори відео запровадили акцію #завдякитобі, дякувати нашим героям просто приклавши руку до серця при зустрічі. Зробіть це, як побачите наших військових, їм дуже важливо відчувати нашу вдячність. Дякуємо тисячу разів. Герої, Захисники - це ваш день і знайте, ми вдячні вам і думаємо про вас не тільки у свято! Посилання на відео прикріплю в описі профілю, подивіться і не забувайте завдяки кому ми маємо наше сьогодення", - написала Катя.

Популярні новини зараз

Рідке волосся і мішки під очима: як зараз виглядає головна конкурентка Лариси Доліної Ірина Отієва

Улюблена дочка Сулеймана з "Величне століття" показала свою сім'ю в реальному житті: красень-чоловік і двоє синів - фото

Мудрий правитель і жорстокий батько: як в реальному житті виглядав султан Сулейман Прекрасний

Знайшла чоловіка постарше: Алла Пугачова підтвердила чутки про розрив з Галкіним

Показати ще

Дивись відео з Катею Осадчою:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн