Мало сну, постійні переїзди, море роботи. Коли дівчата з «Топ-моделі по-українськи» їхали у відрядження до Туреччини, то думали, що відправляються на відпочинок. На ділі ж загранку стала справжнім випробуванням для дівчат. І впоралися з ним не все.

 – За результатами першого тижня в Туреччині у нас визначилися два аутсайдера, – каже ведуча Нового каналу Алла Костромічева. – Це дві дуже різні і дуже красиві дівчата – Катя Чечеленко і Дарина Герасимчук. Кожна з них стала частиною нашої маленької «топ-модельної» сім'ї. І прощатися з ними дуже важко. Але такі правила проекту.

Катя Чечеленко і Дарина Герасимчук

Якщо до цього випуску всі дівчата, які потрапляли в номінацію, ще боролися за право залишитися на проекті у випробуванні «Останній шанс», то в Туреччині правила реаліті змінилися. Так як дівчат залишилося всього п'ять номінацій більше не буде. І експерти відразу повинні вибрати саму слабку учасницю. На цьому тижні нею стала 16-річна школярка з невеликого містечка в Хмельницькій області Дарина Герасимчук.

 – Я відразу розуміла, що перебуваю в зоні ризику, – каже Дарина Герасимчук, яку на проекті за високий зріст прозвали Мелман. – Просто в якийсь момент я дуже втомилася. І не змогла зібратися. Коли йшла на телекастинг, і подумати не могла, що потраплю на проект. А в підсумку дійшла до п'ятірки. Для мене було великим щастям перебувати тут...

Фаворитка «Топ-моделі по-українськи» зізналася, що у неї був інтим з експертом

Проект покинула Дарина Герасимчук

Тепер за звання «топ-моделі по-українськи» борються чотири дівчини: Катя Чечеленко, Катя Куліченко на прізвисько Тьотя Мотя, Мальвіна Чукля і Наташа Масловська. Хто з дівчат переможе у третьому сезоні проекту? Дивись вирішальні випуски реаліті на Новому каналі.

Також читай про незвичайне захоплення одного з експертів «Топ-моделі по-українськи» Соні Плакидюк.

Дивись найсмішніші моменти зі зйомок третього сезону "Топ-моделі по-українськи":

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн