В минулому році стало відомо, що популярна телепара Марина Боржемская і В'ячеслав Узєлков, які тренували учасників восьмого сезону шоу "Зважені та щасливі" вирішила припинити подружні стосунки. Після цього в ЗМІ часто з'являлася різнопланова інформація щодо їх відносин після розлучення. Так, В'ячеслав нарікав на те, що дружина не дає йому нормально спілкуватися з дітьми, а Марина, після припинення гучного обговорення останніх подій в їх сімейному житті, розповіла свою точку зору на дані речі. 

Через рік після оголошення подробиць життя пари, відомо, що діти Олівія і Роберт живуть разом з Мариною Боржемской, а в їх вихованні також бере участь бабуся. В'ячеслав Узєлков, судячи з соціальних мереж, також багато часу проводить з дітьми, так як в його профілі в Instagram часто з'являються спільні фото з ними. 

Марина Боржемская, В'ячеслав Узєлков та їх діти

На днях у своєму профілі в Instagram В'ячеслав Узєлков опублікував новий знімок. На ньому він зображений разом зі своєю дочкою Олівією. Фото спортсмен зробив в дзеркало навпроти них. На знімку тато і дочка забавно кривляються, дивлячись на себе. 

В'ячеслав Узєлков показав вищу дочка

Популярні новини зараз

Вибирає подарунок Волочкової?: Джигурда показав свою колекцію іграшок для дорослих - Панін б позаздрив

Колишня дружина Потапа в бікіні продемонструвала фігуру, якої немає в Каменських

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Ледь жива: 70-річна Алла Пугачова показала перетягнуте пластикою обличчя і майже лису голову

Показати ще

"Пішли з Олівкою лікувати зуби, але не мені, а їй. Але я поряд і намагаюсь робити все, щоб вона не лякалась. Жарти, ігри, крівляки. Все, щоб дитина відчувала мене поряд. Ніколи не залишайте своїх дітей наодинці зі своїми страхами. Батьки для них і є захист. Захист до останнього батьківського подиху. Я намагаюсь бути завжди з дітками. І в радість і в смуту. Але в мене питання: хто з Вас постійно каже: "не бійся, ти вже доросла, чи дорослий?" - написав під фото В'ячеслав.

Дивись відео по темі:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн