Діма Білан днями потрапив в незручну ситуацію, коли на врученні премії "Вікторія", яке відбулося 5 грудня, журналісти підловили Білана і почали йому задавати незручні питання.

Діма Білан

Дочка Любові Успенської постраждала через ножове поранення: подробиці події

Один репортер запитав у співака, які сайти воліє відвідувати співак, і любить він заходити на порно-сайти. Пом'явшись, Білан зізнався, що час від часу він заходить подивитися "полуничку". Потім послідував питання, чому він туди заходить, якщо, за його словами, у нього є дівчина.

Діма Білан

Ксенія Собчак втратила дитину? Мережа почала підозрювати недобре (ФОТО)

Білан не знайшовся, що відповісти, почав відмахуватися від журналістів, сказавши, що вони занадто багато задають запитань, а потім просто різко пішов від співробітників преси, намагаючись більше не потрапляти їм на очі.

насправді, багато хто схиляється до версії, що Діма Білан просто нетрадиційної сексуальної орієнтації, але не хоче в цьому зізнаватися нікому.

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

У Мережі навіть знайшли передбачуваного коханця Діми Білана, якого звуть Олександр Корытников. У нього в профілі багато спільних знімків з співаком.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що 65-річна Любов Успенська всього лише на 5 років молодше Алли Пугачової, але вона, як і Примадонна, намагається виглядати молодо. Співачка слід молодіжній моді, носить відвертий одяг, часто з'являється з чоловіками, які молодші за неї, часом на кілька десятиліть. Любов Успенську не бентежить її вік - це вона довела, виставивши у своєму профілі в Instagram кілька напівпрозорих суконь, в яких не кожна молода дівчина дозволить собі вийти у світ. Щоб подивитися на сукні Успенської, переходь по посиланню.

Всі люди   маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн