У завершальному випуску ведучий програми, Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв розповіли, як проходила сама тривала експедиція в історії проекту і показали все, що залишилося за кадром.      

Дмитро Комаров під час бразильської експедиції

Бразильський сезон став багато в чому рекордним. Ще ні в одній країні експедиція не тривала так довго – «Світ навиворіт» повертався сюди тричі. У Бразилії команда проекту провела 204 знімальних дні, записала більше 50 інтерв'ю з самими дивовижними героями, відвідала всі регіони країни і проїхала десятки тисяч кілометрів.  

«Бразильська експедиція виявилася найбільш ризикованою - ми тонули, опинялися під дулом пістолета і випробували на собі всі екстремальні ритуали індіанців. Ми брали участь у рятувальній операції під час аварії дамби і працювали з поліцейськими в кримінальних фавелах. Але більше всього Бразилія вразила мене людьми - неймовірними героями наших програм, їх історіями, силою духа й волі», -  згадує Дмитро Комаров. 

Популярні новини зараз

«Так можна і гніздо відморозити»: Анастасія Волочкова після лазні розтягнулася на снігу

Вся в маму: 14-річна Маша Полякова, стоячи перед дзеркалом, засвітила плоский живіт

«Він пішов через мене»: Тіна Кароль зізналася, чому її покійний чоловік Огір звільнився з телеканалу M1

Мер'єм Узерлі в шикарній сукні з фатіну з'явилася на червоній доріжці: як справжня дружина султана Сулеймана

Показати ще

Дмитро Комаров під час бразильської експедиції

У програмі показали архівні кадри, які не увійшли в ефір. Саша Дмитрієв розповів історію, як потонув в Амазонці дорогий квадрокоптер і як доводилося рятувати техніку після екстремальних зйомок у воді і болоті. А ведучий відкрив деякі свої професійні секрети роботи. Екстрим переслідував команду протягом всієї експедиції. Під час зйомок рафтингу в небезпечних водах Амазонки мандрівники ледь не втратили життя, а в Ріо-де-Жанейро їх пограбували прямо під час карнавалу.

Дмитро Комаров розповів, як вони з дружиною облаштовують побут будинку

Секрети і закадрові моменти зйомок легендарного сезону «Світу навиворіт» дивись в завершальному випуску:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн