Блондиниста Фіфочка, дівчинка-барбі Лара збирається відбити у однокласниці її хлопця. Інтелектуал та красень Ден всіляко ігнорує її прояви уваги. Адже він зустрічається з Агатою. Тобто, як це часто буває в житті, відбувається боротьба за одного хлопця. За кадром молодіжного серіалу «Новенька» на Новому каналі актори не з'ясовують любовні відносини, а дружать. А ще вони зізнаються, що трохи схожі на своїх персонажів. Тому їм було легко грати ці ролі.

Зірки серіалу Новенька дали ексклюзивне інтерв'ю Clutch

Лару зіграла студентка першого курсу Університету культури Ірина Макарова, а Дена – студент КНУТКИИ їм. В. Карпенка-Карого Євген Лісничий.

Євген, розкажи про свого героя. Чим ви схожі?

– За знаком Зодіаку ми обидва Ваги. І якщо почитати гороскоп Терезів, то це точно про мого персонажа! Він ще підліток, дитина. Причому дуже розпещений дитина, яка не вилетів з батьківського (точніше, бабусиної) гнізда. Але він мимоволі виявляється в таких обставинах, які виховують його як особистість, як людину.

У твоєму житті теж було щось подібне?

– Так. Коли я сам був тінейджером, то часто вів себе так само, як мій персонаж. Тому його перипетії нерідко нагадують мені мої особисті переживання.

Популярні новини зараз

Супермодель Алла Костромічева вперше показала чоловіка: не красень

Анджеліна Джолі і її дочка-трансгендер нажахали виснаженим виглядом: «не згадає, коли останній раз їла»

Екс-суддя «Танцюють всі!» Тетяна Денисова прокоментувала залежність від відносин

Через багато років: стало відомо справжнє ім'я Алли Пугачової

Показати ще

Іра, що у вас спільного з Ларою?

– Коли починалися зйомки, мені сказали просто: Лара – блондинка, така лялечка, трохи стервозна, не любить Агату. Спочатку думала, що Лара – моя повна протилежність. Ніколи в житті не бігала б за хлопцем і не просила, щоб він був зі мною. Я інша людина: для мене «немає» – значить ніякого шансу когось відбивати. А ось Лара бореться за хлопця, який їй подобається. Згодом виявила, що ми з героїнею все-таки схожі. Іноді я гну свою лінію, буваю різкою, хоча помічаю це тільки потім...

Євген, що запам'яталося найбільше під час зйомок?

– Яскравих моментів було стільки, що важко виділити щось одне. Мало не в кожній сцені були якісь цікаві рішення від партнерів по майданчику – і ми всі від цього просто кайфували. Я вважаю, що все в житті має приносити радість – і ці зйомки були саме такими: суцільний кайф і натхнення!

Зірки серіалу Новенька дали ексклюзивне інтерв'ю Clutch

Іра, як би ти охарактеризувала себе в декількох словах?

– Сильна, доброзичлива, довірлива і наївна, на жаль. Під настрій – весела. А ще я харизматична!

Ти вже відчула свій перший успіх?

– Ні, але приємно, коли родичі телефонують моїй мамі і кажуть, що бачили мене на Новому каналі.

Євген, зіркова хвороба – це про тебе?

– На щастя, немає. Звичайно, хочеться досягти певного успіху, є якісь амбіції. Але я дуже сподіваюся, що зіркової хвороби у мене ніколи не буде. Мені здається, ця історія не про мене.

Чого б ти ніколи не зміг пробачити?

– Я прощаю все, крім зради. Це те, що пробачити неможливо.

Зірки серіалу Новенька дали ексклюзивне інтерв'ю Clutch

Чим займаєшся у вільний час?

– Я щаслива людина: моя професія є моїм головним хобі. Мені здається, просто пропаду, якщо не буду займатися чимось творчим. Крім, власне, акторської діяльності я також захоплююся фотографією, граю на гітарі. Іноді знаходжу в університеті порожню аудиторію з фортепіано і граю просто для себе – все ж уроки музики в дитинстві позначаються! Також займаюся спортом – це обов'язково. Коли трохи більше вільного часу, читаю.

Молодіжний серіал «Новенька» Нового каналу та Film.ua – по п'ятницях.

Нагадаємо, раніше звезды серіалу «Новенька» розповіли, які сцени виявилися найскладнішими.

Дивись відео серіалу:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн